bugün

uludağ sözlük yazarlarının eşsiz bir güzelliğe sahip olan şırnakta düzenlediği zirvedir, büryan kebab ve ayran menüsü olan bir lokantada buluşma düzenlenecektir.
buluşma yeri MÜŞÜLE YAYLA BÜRYAN SALONU VE ALABALIK TESiSi'dir görsel
Zap suyunun kenarında çiğ köfte yuğrularak düzenlenecek zirvedir.

Şaka len şaka! Güzel kebapçılar var cizre de. Bir kere gittim. Gidin kebap yiyin , lahmacun yiyin. Adam gibi takılın , geç olmadan evlere dağılın.
bazukamla katılacağım zirvedir.
güzel zirvedir. kuşandım bile amk, yazın beni de;

görsel
Buluşma yeri cizre ktm önü

zirve yeri haBur sınır kapısı kantini..
uzun zamandır beklediğim zirve çok sevindim.

(bkz: li li li li li li li li)
zirve bitiminde musul, kerkük, kerkük ve dahi erbil i masamda istiyorum. oradaki kardeşlerime notumdur.
zirvenin şüphesiz süpriz ismi tivorlu ismaildir. misafirlere güzel bir müzik ziyafeti vereceği kesin.
şırnak zirvesi uludağ sözlüğün zirvesidir.
Ne olur ne olmaz diyerek teçhizatlı gideceğim, hatta şimdiden kondisyon eksikliğini kaldırmak adına teçhizatlı 20 kilometre koşularına da başladığım, muhtemelen m-16 ımla katılacağım zirvedir. Hayırlısı olsun.
bu zirveye katılacak arkadaşlara birer koruma hediye edilecektir, yalnız korumaların güvenlik sertifikalarının süresi dolmuştur.
bazıları musul, kerkük ve erbil i masamızda istememize kızmış ve bu isteği eksiye boğmuş.
şırnaklı, hakkarili ve dahi diyarbekirli kardeşlerim oraları bize getirecektir. 1000 yıllık ortaklık daha da sağlamlaşacaktır.
gelmeyen mardinli olsun denilen zirvedir.