bugün

gerçeklerden uzaklaşmış hamidolardır.

lan ne biçim adamlarsınız be! gerçekten de, uludağ sözlük diye bir sanal platformun olduğunu, burada insanların düşüncelerini paylaştığını, moderasyon ekibinin de bu yazılanlara zaman zaman müdahalelerde bulunduğunu sanan zavallı amipler var.

lan manyak mısınız ne boksunuz? uludağ okul'dur, üniversitedir. sözlük mü olurmuş öyle. sözlük dediğin de tdk sözlüğü gibidir ve açarsın kelimelerin anlamlarına bakarsın; yabancı dildeki karşılıklarını bulursun.

gündemi paylaşmak ve görüş belirtmek de neyin nesi. olum burada yazılanların hepsi uludağ üniversitesi öğrencilerinin hazırladığı bottur. sen de arada buraya takılır vakit geçirirsin. yoksa sözlük diye bir şey aslında yoktur amına koyayım.

yani kızlara yazıldığını zanneden, gerçekten hatun kişilerin olduğunu zanneden mallar var. aslında olay şu; 3-5 kişi dönem dönem girip, botlara karşı fikir mücadelesi verip çıkarlar. hepsi bu. sözlük filan gerçek değildir, ehe.
(bkz: ben aslında yoğum)
içinde bulunduğum cahil grubu. ama artık uyandım.

(bkz: dünyanın döndüğünü zanneden cahiller)
(bkz: lionel messi nin gerçek olduğunu zanneden cahiller)
(bkz: ölüm diye bir şeyin varolduğunu zanneden cahiller)

bu başlıklar bana yeni bir ufuk açtı.

(bkz: gitmeyin üstüne çoçuğun)
(bkz: ne derse artılayın)
kendi kendine gelişen insan söylemidir. sen bunu yazıyorsan başkasının okuyacağını düşünerek yazıyorsun demektir. o zaman sen de bir botsun kardeş.

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
zincirleme inkar fırtınasının vardığı son noktadır.
(bkz: sözlüğün içine eden yazar)
(bkz: hepimiz cahiliz)
statükocu ve darbecidir.
(bkz: hevesini alsın abisi)
uludağ gazozdur. gerisi teferruattır.
evet sayın okur biz aslında gizli bir tarikatız ve her hafta aramıza yeni bir kurban seçer, ona yazar olduğunu belirten mesajı atarız. daha sonra o kurban zirvelere katıla katıla bizden birisi olur ve bu böyle devam eder. muhtemelen bu yazıyı okuduğun için üç gün içinde ekipten biri tarafından öldürüleceksin bu da dipnot.

(bkz: ben aslında yoğum)
kraldan çok kralcıdırlar.
kedidir kedi.
bunlar uludağ sözlüğü yaratan ve yöneten bir admin olduğuna da inanan örümcek kafalılardır.