bugün

an itibariyle kendisini daha çok gösteren gerçekliktir.

düzeltme: misyon nedir niye doldurulur.
hedefini belirleyen ve yapısını gösteren bir unsurdur.
(bkz: miat)
(bkz: itina ile milat doldurulur)

milat ne amk.
sözlüğün son kullanma tarihine daha da yaklaşılmayı ifade eder. (bkz: milat başlangıçtır evladım doldurulan ise miattır)
uzun süren gözlemler ve bu gözlemler sonucu elde edilen bilimsel veriler ışığında söyleyebilirim ki; maalesef güzide sözlüğümüz miadını doldurmuştur.

zannediyorum ekşi sözlüğün yazar alımlarındaki sert tutumunu gevşetmesi ve kapıları eskiye göre daha aralık bırakması nedeniyle uludağ'da ne kadar gayretkeş ve dinamik yazar varsa oraya katıldı.

bir takım ifşa sikandalları sonrası aramızdan ayrılan ağır toplar da hesaba katılınca sözlüğün iyiden iyiye tadı kaçtı.

sözlük kültürünü yeni keşfetmiş birkaç yağız genç ve kendince trollük yapan birkaç zibidi ile nereye kadar gider bilemiyorum.

netice itibari ile sol frame akmıyor kardeşlerim....

yine de seviyorum hepinizi.
dimi ya iyice sessizleşti buralar.

liseliler okula döndü o yüzden.

bence hala güzel bi günlük ve zihni kusmuk kabı.
yeterli.
Dünyanın insan kalitesi düşüyor.

Nerede çokluk orada bokluk. Gaddarca gelebilir ; ama salt büyük bir afet insan medeniyetini bu sarmaldan çıkarır. Bu nüfus bu dünyaya fazla. Piyango kime çıkar orası bilinmez. Doğa rastlantısal çalışır.

Dinozorların silindiği dünyada insanlar ne ak.
2014'ten beri yazarım. Aslında bu çok bi zaman değil çok daha fazla yıllar yazarlık yapmiş olan uludağ emekçıleri var. Her geçen yıl uludağ sözlük miadını yavaş yavaş doldurdu. Haklı önerme.
benim gibi sürekli entry giren yazarları sürekli çaylak yaptıkları içindir.