bugün

8 yıl önce yapılmış, altına imza atılası tespit. bir 8 yıl daha geçse yine değişen bir şey olmayacağına eminim. zira balık baştan kokar. uludağ sözlük'te böyle gelmiş böyle gider. diğer bir kaç sözlükte de yılladır yazarım uzun bir süre sonunda tekrar bir bakayım diyerek geri döndüm buraya ama değişen bir şey yok. buradan kaçma sebebim de buydu zaten, buranın leş bir ortam olması.
Sözlüğe yazılarak vurgulanması komik ve tuhaf olan durum. Madem rahatsızsın hesabını sildir.
Fakirin çok olması kaliteyi düşürüyor..
sicim teorisinin fizik dünyasına etkilerini konuştuğumuz esnada göt fotoğrafı atan kadın yazarlar olmasa nezih yer aslında.
leş ama aynı zamanda beleş o yüzden buradayız. maçları beleş tepeden izleyip yorumluyoruz.
Kafalar ortadogu kafasi oldugu icin cok normal. Turkiye'nin cogu maalesef boyle.
annem duysa bir daha yollamaz beni buraya.*
kendi önermesini kendisi doğrulayan beyin fakiri yazarın önermesidir.
altına imzamı atacağım tesbittir. taşak geçmenin her alanda yaygınlaştığı memlekette yazanında yazdıranında buna katılmaması imkansız. aq zaten gemisini yürüten kaptan yönetici paraya bakar hite bakar, yazan da geçtiği taşağ. ha olması gereken nedir?

(bkz: uludağ taşak sözlüğü)

net.
beğenmiyosan git birader seni tutanmı var buralarda .
--spoiler--
çok gerginsin neden bir uludağ gazoz içmiyorsun
--spoiler--
--spoiler--
çoğumuz altı aydan belli banyo yapmıyo
--spoiler--
sonuna kadar desteklediğim önermedir, kesinlikle doğrudur, anlayamadığım çözemediğim konu ise pkk sempatizanlarının din düşmanlarının entrileri silinmez öylece dururken bizim normal entrilerimiz abuk sebeplerden silinmektedir, burada kasıt olduğunu düşünmek istemiyorum ama başka bir mantıklı açıklama göremiyorum.
açıklaması okununca canı gönülden katılınıyor.
taşak kokmasından kaynaklanan bir şeydir.
Sölzük değil sözlüğün içindekiler onu leş'leştirenlerdir.
(bkz: çok ciddisin bebeğim biraz rahatla)