bugün

bilgi.

entyr was here.
Sorunsalı kelimesinin varlığı, bu nedir ya
boş zaman kavramını ortadan kaldırması.
kişilerin düşünceleri , ülkede olup biten herşey , düşüncelerimin onay alması yada eksilenmesi felan filan işte , katıldığıma dair mutluyum.
koca 1 hiç.
Hayatımın anlamı, hiç aklımdan çıkmayanım, yokluğu en çok koyan, hem uzağım hem yakınım, arkadaşım, dostum, sevdiğim, hayatta birlikte hayaller kurduğum tek kişiyi kazandım...
çok yalnızım, diğer yalnızların arasına katılınca farkedilmiyorum.
noktadan sonra boşluk bırakmak.
Sözlük kızlarının telefon numaraları bazılarının çıplak fotografları.
vallaha sagolsun bir kaç abi ve abla sayesinde çok şey ögrendım.
Butun yazarlarin yakisikli/guzel , zengin, bakimli, entellektuel oldugunu anlamama sebep oldu.
kel, gobekli ve gozluklu bi ben varim kodladigimin yerinde.
1hic kimse vazgeçilmez degildir 2 zaman her şeyin ilacı.
(bkz: terekeme balasi)

çok güzel oldu, iyi ki tanımışım. Bugün dünya karapapak türkleri kurultayı'nda başında papakla verdiği poz muazzamdı. Fişeklikli kaftan yoktu ama olsun. Memleket hasretimi biraz olsun dindirdi.
Güzel insanlar.
Farklı bakış açıları.
Noktalama işaretlerini ve insanların fikirlerini öğreniyorum.
Sozluk faiz gibi bir şey sagliyor insana. Aslinda bir nevi tefeci. Yani soyle soyleyeyim; ben buradan cok kisiyle tanistim bazisiyla arkadas oldum, bazisiyla oyunlar oynadik, bazisiyla telefondan konustuk, bazısiyla gercekte bulustuk, birisinin hayatimin aski oldugunu dusundum ama sonra bunların hepsi gitti. Elimde kalan tek şey sozlugu acmak icin kullandigim telefon oldu. Artik zevk alamamaya basladim ve o insanlari kaybetmenin verdigi aci beni buyuk bir depresyona itti. Umarim bir gun bunu aşabilirim. Sozluk benim kotu aliskanligim.
Çaylak olarak 40 karakter üstüne çıkmaya çalışırken edindiğin cümle uzatabilme yetisi.
Kendi halinde yazılar yazarken beni saplantılı bir adam yaptı. Önümde başka kapılar varken beni olamayacak olana çekti. Diğer kapıları harcatti. Tecrübe sahibi de yaptı, hakkini ödeyemem. Hepsi bu kadar.
asosyallik.
Az sayida iyi insan.
Katkısı olmadığı apaçık bir gerçek.
Yüzümü güldüren bazı anlar var ve o anların bu sözlük sayesinde oluştuğunu bildiğim için, zaman geçiriyorum bu tuhaf yerde.
Anlık arkadaş olmanın, kimseyle ciddi konuşmamanın güzel bir getirisi olduğunu stressiz bir gün geçirdiğim an anladım. Yine de normal biri için fazla anormal bir ortam var.
kaliteli insanlar tanidim.
Gecen gun iddia kuponu paylasan birine inanip bizim kuzenin bobregini para karsiligi satip iddia da kupon yaptik.

Tek golden yatti kupon.

Ben de boylelikle kumarin kotu bir sey oldugunu ogrenmis oldum.

Giden bobrek olsun,

Sonucta benim degil nasil olsa.
Sözlükte geçirdiğim 10 yılda öğrendiğim tek şey sözlüğün bana hiç bişey katmadığıdır.
insanların içlerindeki bazı pislikleri, troll ismi altında, abartarak da olsa sözlüğe sıçmalarından etkilenmem olmuştur. Katkı değil götürüdür bence ama olsundur.