bugün

üye sayısının azalması ile mümkündür.
ayarlar> görüntü> kalite seviyesi komutuyla menüde yeri bulunup bir an önce artı tuşuna sonuna kadar basılmasıyla mümkün olabilecek eylem.
önce kendinizi düzeltin, sözlüğün kalitesi yavaş yavaş artar merak etmeyin. Sorun troller değil, trolleri hesaba alan yazarlar olabilir mesela.

Bizim değil zall ın düşünmesi gerek durum.
boş boş yazanların daimi çaylak kalmasıyla kalite yükselebilir.
troller ile sözlük dönerken troller atılmalı denmesi komiktir. 639 kişi online kaçı yazıyor. sanki troll olmayanlar dünyanın sırrını açıklıyor bize amk süper bilgiler veriyor atom parçalıyor. evet.
adminin daha fazla konturolüyle de mümkündür.
sözlüğün belirli bir süre yazar alımına kapatıldıktan sonra başarılı gammazlar göreve çağırılmalı gereksiz tüm entryler silinmelidir. ardından her sene belirli zamanlarda kısıtlı sayıda yazar alınmalıdır. sesimi duymalısınız moderatörler.
Sözlüğün kalitesinin arttırılmasını sizden öğrenecek değiliz. Benim kaliteli sözlük yazarı bacılarımın, klavyelerini kırdılar. Su içtikleri damacanalarına tecavüz ettiler.
Dine hakaret etmeyi, insanları aşağılayıcı mesajlar yazmayı, ayrımcılığı, cinsellik daha da ilerisi sapkınlık içerici mesajlar yazmayı yasakla. Yazanları engelle. insanları araştırmaya sevkedici yöntemler bul bak nasıl artıyor göreceksin.
Benim peygamberime, benim devletimin kurucusuna, benim oy verdiğim partiye hakaret içeren başlıklar açmamalı entryler girmemelisin. Aynı şekilde bende senin değer yargılarınla dalga geçmememiyim.
ilk olarak yazı yazmayı bilen herkesi sözlüğe üye olarak almamakla başlanabilir. Troller olmasın demiyorum. Çünkü onların da iyi olanları sözlüğün tuzu biberi. Ama fazla saçma salak , başlık açmak için açan yazı yazmak için yazan tiplerin uzaklaştırılmasıyla bu kalitenin biraz da olsa artacağına inanıyorum.
sürekli yapılan dini çatışmalar ve siyasi çatışmalardan ve aşırı abartılan cinsel içerikli başlıklardan sözlüğün kurtulması ile gerçekleşebilen olay.