bugün

(bkz: amacın ne genç)
(bkz: cennet anaların ayağı altındadır)
üst düzeydedir.

sıradaki şarkı tüm bağyanlara gelsin;

benim narin narin yarim
suya düştü hayalim
ne olacak şimdi halim
erinarinarinnarin yaaaa riiimm...
varlığı şüpheli olmakla birlikte yine de güzel bir yaklaşım tarzıdır.

(#7665889) babında ise,
(bkz: ilgi alaka arayışları)
(bkz: kimse beni takmıyor)
(bkz: özeline bak bebeğim)
bayanlara suçlu ya da mazeretli muamelesi yapmaktır. ne kabahati var da hoş görülüyor?
Ben bayanlardan yorum bekliyorum; hani cidden merak ettiğimden. Hoşuma gitti şimdi şurda seksi bir konu açacağıma dedim bu konuyu açayım. Böyle insanın canını sıkan başlıkları nasılsa açan açıyor.
bayanların da başlık açabileceklerine ve başlarına bişey gelmeyeceğine örnek.
(bkz: seviye tespit sınavı)
-Nasıl atlamışım ben bu hatunu yaa. * *
(bkz:sözlükte hiç bayanla karşılaşamamak.

(bkz: rastgeldi)
(bkz: koşun la koşun kız var)
(bkz: sıraya geçelim taşkınlık yapmayalım)
Hoşgörü kelimesine takılan olmuş. Bayanlara tutumu yaklaşımı da diyebiliriz. Bir laf ettim yüzüm kara çıkmasın, özel mesaj kutuma mesajlar geliyor da. Bu arada Lazi tek bayan ben miyim yoksa * ))
Bkz : Hah beni de kaçırın tam olsun
uludağ sözlük ah! "karı var karı karı karı" felsefesinin yegane yılmaz savaşcılarını bünyesinde bulunduran biricik güzel oluşum... (duygu katan üç nokta)
yeri gelir cinsel içerikli başlıklara entry girersiniz bu "ulu" erkek kısmısı sana Birşey demez.
"lan sen karısın defol git cinsel içerikli başlıktan" demezler.
neden demezler? çünkü çok aydınlar, çünkü çok ulu lar onlar off çok süperler lan!
yazarın hoşgörü altında vurgulamaya çalıştığı gerçekler,

(bkz: sözlük yazarlarına abazan muamelesi yapılması)
kimseden hoşgörü beklemeyen "kadın"* yazarların kesinlikle umrunda olmayandır. ayrıcana da bir tespit olarak; özellikle bazı kendinden emin gösterilecek kıytırık lütüf kırıntısına zaten tenezzül etmeyen "kadın"* yazarlara karşı asla gösterilmeyendir...

(bkz: kasımpaşa spor kulübü)
anlamıyorum lan!

cidden haydi hayatta dik duramıyorsunuz, bunu amaç edinenleri düşman görüyorsunuz da burda böyle sanal, böyle umursanmaz bir ortamda dahi neden dik duramıyorsunuz?

ben kadına kadın demem yanımda dik duramadıktan sonra.

hoşgörüymüş, bak sinirlendim yine...

(bkz: sadece kızlar eklesin der gibi başlık açmak)
bir bayan olarak forum tarzı entry girersem ağzıma s*çsınlardır.

--spoiler--
efendim narincim? aaa farketmemişim sen baya baya forumcuymuşsun. kusura bakma.
--spoiler--
taraf olmak istemedim konunun buralara çekileceğine emin olduğum için, yazılan girilerden de açıkca anlaşılıyor, dalga geçmeler, dik dur mesajları, hoşgörü istememizin nesi yanlış...?