bugün

(bkz: eto bitmiş)
Kesinlikle doğru önermedir. Gündem konuları bile o kadar gereksiz ve saçmadır ki kimseye birşey katmaz acilen troll yazarlardan temizlenip kendine gelmesi lazımdır.
söz konusu olmayandır. kanıt göstermemiz gerekirse, şu anda yazdıklarımızın sözlük databesine eklenmesi ve başkaları tarafından okunması bile sözlüğün bitmeyip varlığını sürdürdüğünün göstergesidir.
bir de yaza yaza parmaklarımda tüy bitti ama: sözlüğü eleştirip çözüm getirmeyen herkes 3 dakika ayırıp 3 bilgi entrysi girse burası değişir. sadece üşeniyoruz.
insan neyse çağ odur diye bir söz vardı. Akışına bırakın.
doğru önermedir. bitiriyorlar. adama bakıyorsun farklı nicklerle 80 defa gidip geliyor. utanma yok arlanma yok. sonra kalkıp sözlük elden gidiyor. gider tabi amk. şimdi hesabı sildirsem allah göstersemesin küfür gibi on birinci nesil olarak yarın sabah yazarım. böyle sözlük mü olur amk? evet.
gazoz olma efsane ol reklamını anımsattınız, şahsen yeniydim buralarda ben acaba ben geldim diye mi böyle oldu? Düşünceler derin, gece uzun.
Nerede bu yönetim? Hergün aynı taşak muhabbeti kabak tadı verdi. Eski sözlüğü arıyoruz dedirtir adama.
Doğrudur. Zall pılıtısını pırtısını toplayıp gitmiş.
geğirerek katıldığım görüştür.
entry yazar uyumudur efenim. zira yazar biter. sözlük bitmez.
herkesin kendine göre haklı olduğu bir gerçektir ya da her ne boksa. iyi veya kötü sözlük harbiden çok değişmiş lan. tuhaf bi yer olmuş. biraz facebook biraz tivitır biraz instagram biraz da sözlük harmanlanmış ortaya başka bi şey çıkmış. bundan sonra biz buraya büllük diyelim.
siyaset, felsefe, bilim istiyormuşlar.

görsel

hep mi siyaset tartışacağız.
(bkz: ulu bitmiş)
(bkz: bitti demediniz mi lan).
Türkiye'ye benzedi uludağ sözlük de. Aptal ve "yhaa sevgiliştoşuuuaam" diye ağzını kırmak istediğim kızlar ve otuzbir için kendine malzeme arayan "saygısız" erkekler ile doldu.

Bu karakterler gerçek hayatlarında yaşadıkları siliklikleri buraya taşıyorlar, yarı anonim kimlikleri altında kendilerine hedefledikleri saçma statülerin peşinde koşuyorlar. Erkeğiyle kızıyla mahalle karısı muhabbeti denilecek türden muhabbetler döndürülüyor, sitenin üstü sayelerinde iğrenç bir atmosferle katlanıyor.
Herkesin katıldığı ama bi bok yapmaya çalışmadığı başlıktır.
http://m.uludagsozluk.com/e/29553014/ burada beyan etmiştim. Ve maalesef haklısınız.
doğru önerme. sabahları 3-6 arası takılmak var, gündüz takılmak var. arada da uçurum var. trollerin ve nick altı yapma amacı dışında bi işe yaramayanların silik yemesi hayal olmamalı. hep buralarda takılırdım artık ekşi daha cazip geliyor. ihl sözlüğe gideceğim anasini satıyım.
enteresan bi kafanın yaptığı tespittir.

uludağı sevmiyorum.
ekşi daha cazip geliyor.
ihl sözlüğe geçicem amk.
ama incide fena sayılmaz.
ölüsü ölmüş gerçekten.

dünya yansa bir profil fotosunun konuşulduğu, el ayak fotoğraflarının, sapkınlığın değer gördüğü, yazmak eyleminin y' sine rastlamadığımız bir yere dönüştü malesef.

bitik gerçekten.
sözlükteki belli başlı yazarları kollayan, lobisi olmayan yazarları çekinmeden harcayan elamanlara(moderatör demek isterdim) sahip olmasındandır.

3 gün önce popüler bir yazarın sadece ve sadece karmasını eleştirdiğim için çaylaklık cezası aldım. sebebi polemik yaratmakmış. karmasını eleştirdiğim şahıs, başlık altında küfürlü entry girip:
"bu başlık sana girecek" gibi 5. sınıf, sözlük formatıyla yakından uzaktan alakası olmayan polat alemdar entrysi girmese ve 3 dakika sonra çaylak olmamı sağlamasa gerçekten polemik yarattığıma inanabilirdim. birinin birilerine güvenip birini tehdit etmesi klavye semalarına taşınmış da haberimiz yok.

ifade özgürlüğü var diyosan, demokrasi diyorsan eleştirime karışmaman lazım. hadi karıştın, silersin entrymi alalen adam tuttuğunu belli edersin. kalkıp beni çaylak yapar ve bir derdim vardan "burası forum değil" edebiyatı ile magandalık taslarsan, adam gibi tanımımı girdiğim başlık altında "bu başlık sana girecek" adlı entryi giren forum talebesine neden hiçbir yaptırım uygulamadığını sorarım sana. halbuki bahsi geçen yazar başkalarının nick altında çok daha ağır eleştiriler yapıyor.

memesine, koluna, ayağına; neredeyse bütün anatomik uzuvlarına başlık açılan şımartılmış zavallı bir sözlük kezbanının karmasına başlık açtık diye verdiğin ayar liseli ülkücüleri anımsattı mod kardeş. mutlu olabilirsin, çaylaklık sürecimde egosunu tatmin ettiğin kezban arkadaş özel mesaj yoluyla şahsımla epey dalga geçti.

görevinizi yapamıyorsunuz gençler, olmuyor. insanda yazma şevki bırakmıyorsunuz. olaylara popülerist yaklaşıyorsunuz, justin bieber fanı ergen gibi davranıyorsunuz.

belki de öylesinizdir.
görsel
Bilakis yükünü daha yeni almıştır.