bugün

uludağ sözlük zirvelerinde sanat konuşulur sanan insandır. sanıyordur ki sözlükte biz sanat için çırpınırız, sanatçı için götümüzü parçalarız, güzel güzel hatunlar bulunur sözlükte...

a z'den haberi yoktur bu insanın, am göt temalı başlıkları yakında görecek insandır, eski sevgili fobimizi bilmiyordur, neredeyse hepimizin fantezisi olan sözlükten hatun kaldırmanın çok kolay olabileceğini sanıyordur.
hayal kırıklığına uğrayacak insan.
benimdir. dün gece disko krali ni izleyip portakal falan soymustum, bir baktim uludag sözlük elemanlari falan orada, sanat konusuyorlar. eski sözlügüm * hic sanat konusmuyordu dostlar, adamlar am sik göt ückeninde dönüp duruyorlardi, trollük yapiyorlardi. iste ben karar verdim, burada yazacagim artik. bir kiside bir kisidir, bu insan dogru düsünmüstür yani.
(bkz: korsan müzik dinleyen fakir sözlük yazarları)
insan düşünebilen bir varlıktır. uludağ sözlük'ü ilk defa duyan insan düşünecektir.
"yahu bu da bir insan oluşumu, insanların etkileşimli olarak kendi düşüncelerini ifade ettikleri bir platform. e insanın elini attığı her şeyde olduğu gibi burda da her şeyin zıttı vardır. her şey iyi-kötü dengesindedir. seks muhabbeti yapan gereksiz adam da vardır, aradığım bilgiyi bana aktaran da... bu platformu küçük bir dünya olarak düşünmek lazım. karşıt fikirler, iyi-kötü dengesi..."
bu nedenle buraya gelip de okuyan insan şaşırmayacaktır. okuyucu da bilinçli, seçici olmalıdır.
sözlüğün sadece seviyeli, seçilmiş yazarlardan ibaret olduğunu düşünecek ve paralelinde büyük hayal kırıklığına uğrayacak insanlardır. nesil ,yaş, siyaset, futbol çatışmaları mı istersiniz... gece gece azıp, fantezilerini ayrıntılarıyla sözlüğe boşaltanı mı istersiniz... slm mrb öptm gibi hangi dile ait olduğu bilinmeyen başlıklarla, entrylerle mi karşılaşırsınız... ohooovvv... yandık sözlük yandık.
ekşi sözlüğü uludağ sözlük aracılığıyla tanıma şansına sahip insandır.*
güncel Önemli Başlıklar