bugün

(bkz: hakaret içerikli başlıklar)
(bkz: yavan mizah anlayışı)
müslüman olmayanların gerekirse vurulması gibi nefret söyleminin ağa babası başlıkların var olması, buna moderasyonun sessiz kalması.
hadi türkiye'den soğudun ama memleketi terketme şansın yok, ya da evden soğudun ama değiştirecek imkanın yok, hadi diyelim eşinden soğudun ortada çoluk çocuk var terkedemiyorsun, bunları anladık. be arkadaş, bu sözlükten soğuduysan git daha sıcak bir yere takıl, pasaport lazım değil, para lazım değil, ortada çocuk yok.
pkk terör örgütü alehine açılan başlığın pkk ya hakaret diye silinmesi. umarım doğru değildir. başka bir nedeni vardır.
düşünceden sonra tanım yazılınca entrylerin silinmesi mesela, bu sözlüğü bırakma sebebi. veya bir kişiye başlık içinde cevap verememek. bunlar sinir bozucu şeyler bence.. şimdi yazıyorum ama modlardan bazılarının bana garezi olduğunu falan düşünüyorum belki bu entry i de silerler bu yüzden takipteyim! burası özgür düşünce ortamı, ve bu bize düşüncelerimizi söyleme hakkı verir. küfür kullanımı yok diyosunuz başımın üstünde yeriniz var ama real hayatta küfürü konuşma jargonu edinen kişiyi kısıtlamaya hakkınız yok. bir mod benimle temasa geçerse sevinirim bu konu hakkında.
SÖZLÜĞÜN PKKLI KAYNAMASI.
gerçi her sözlük için geçerlidir bu kural. sözlüğün seviyesinin düşmesi, ırk ve din kavgaları.
(#13869368)
bunun gibi mallar ve daha niceleri.
birçok sebeplerim var ama başlıcaları; biri kalkıp pkkyı savunuyor, biri kalkıp şehitlere hakaret ediyor, biri kalkıp akpli olmama karışıyor vs. kişiliği olmayan insanların arasında bulunmak gerçekten kötü.
otun bokun entrylerin silinmesi.
hiçbir öz yorum yapılamaması direkt tanım yapılması zorunluluğu.
entrylerin silinmesi, açılan başlıklar.
faşist dolu olması.
sözlük formatı izin vermediği için entrylerle tartışamayan yurdum gencinin sol frame'i kullanmasının yol açtığı flood.
her sol frame baktığında mutlaka bir tane cinsel içerikli başlık bulunması, kişiye özel sayılacak konularda bir dine bir cinsiyete çirkefçe saldırılan başlıkların ortalarda dolanması ama kişi buna edepli bir şekilde eleştiri yaptığında entry'nin 1saatte silinmesi.
(bkz: uludağ sözlük/#14126103)

edit: vurmayın, başlık başa
geri kafalı mal 1970 lerden kalmaların çok olması.
madde madde yazılası, özellikle 8. nesil yazarların dikkate alması icap eden, sözlük formatına aykırı entry ve başlıklar.
a) 8. nesil yazar olmama rağmen, 8. nesil yazarlar..
b) din-ateizm dalaşı.
c) ekşi varken uludağ'da yazmak tarzı başlıklar..
Kimin elinin , Kimin cebinde Olması gibi bir durumdur.

dipnot: şu anda Hissettiğim.
Entry silen Mod Veya Gammazların, Kafalarına göre işlem yaparak Entry silmesi Olabilecek nedenler Arasındadır.
Dipnot: Sözlük formatından habersiz Gammaz ve Mod.
(bkz: hbbia) vb.
evet bazen olabiliyor çünkü;
(bkz: aramaya inanmak)

e sonuç olarak;

(bkz: uludağ sözlük ten soğuma nedenleri)
sözlüğün başındakilerin sorumsuzluğu!
sözlükte kızla yazışmak, ilk kez kez öpüşeceklere tavsiyeler, türk kızı ayağı, türk kızı kolu, sırada ne var merak ediyorum. kaç yaşındasınız lan siz?
(#13394558 )