bugün

hiç salak değillerdir. hepsiyle yazıştım teker teker.
Kötü entryleriyle okuyanları bayan yazarlardır.* sözlüğümüzde bolca bulunmaktadır bu yazarlardan. (bkz: yazarın entrysiyle kendini ifşa etmesi)
hepsi birer kadınadamdır.

tüm kadınadamlar'a

kadınlar üzüldükleri, sevindikleri, meraklandıkları, vazgeçtikleri, yıldıkları, telaşlandıkları, kırldıkları, kızdıkları zamanlar hep yemek yaparlar. baharat kavanozlarını açıp açıp kaparlar. tencereleri tekrar tekrar yıkarlar, bıçakla parmaklarını keser ve en azından bir bardak kırarlar. kadınadamların temel eksiği sanıldığı gibi rahimleri değildir. onların kadınsı eğretilemeleri eksiktir. içe atmaları ve başka yerden çıkartmaları eksiktir. o yüzden sokakta avaz avaz bağıran bir kadınadam gördüğünüzde hiç yadırgamazsınız. ama avaz avaz bağıran bir kadın herkese dudak ısırtır. kadınlar sokakta avaz avaz bağırmazlar. hele ki bu ülkede. kadınlar ölürken bile etekleri açılmasın diye uğraşır ve evde yapayalnızken bile sütyen takarlar. kusursuz bir kadınadamı gerçek bir kadından ayırnanın tek yolu hareketlerindeki rahatlıktır. orospuluğun bile bir edebi vardır. kadınadamlığın yoktur.

mine söğüt
uludağ sözlük'teki kadın yazarlardır. bayan ne amına koyim?
öncelikle, 'kadın' korkulacak bir kelime değildir. kadın kelimesini türkçede kirleten nedir ? *
takıyorum evet 'bayan' kelimesine takıyorum. çünkü dil, zihniyet dünyasının da bir yansımasıdır. ve benim mücadelem kadın mücadelesi, kadın hakları, kadın cinayetleri.. kadın kelimesine sahip çıkıyorum. samimiyetsiz nezaket sözcüklerini de istemiyorum. bayanmış.

(bkz: uludağ sözlükteki kızkek yazarlar)
hepsi birbirinden güzel, alımlı ve çekici kadınlardır.. Türkiye'nin bütün güzel kadınları burada toplanmıştır..

(bkz: yalakalıkta son nokta)
erkekleri çekici yapan detaylar gibi başlıklara rağbet gösterirler.
sıkıcıdırlar, bakiredirler.
eğer kadın oldukları ifşa olmuşsa karmaları minimum 100(çikita muz) şeklinde tezahür eder.
Sözlükteki abazanları ifşa eden yazar topluluğudur.
(bkz: bu başlık bir tuzaktır kızlar uzak durun)
(bkz: oltamı attım bekliyorum)
(bkz: uff snne be slk)
(bkz: oltanız kırıldı amk)
(bkz: bakınız temassızlığı)
yazar işte bunlar, kadın yazarlar, kadın gibi yazarlar, gibi gibi.
sokakta farkında olmadna yanınızdan geçip giden kadınlar gibidirler, kimisi zeki kimisi aptal, kimisi güzel kimisi çirkin kimisini gözlerinin içine bakıp dinlersiniz kimisini de "ne işim var burada ?" diyerek içinizden...
hergün binlerce mesaj aldıklarını düşünüyorum. ulan hakikaten bazı şeylerde çok haklılar.
#15157652 ilgili entry'de erkek olduğumu belirte belirte bkz vermeme rağmen inbaksımın lambası patladı. hakikaten işleri zor lan.
kalibresiz ve kültürsüz, sosyal ve özel hayatlarında ciddi sorunlar yaşayan yazarlardır. yazdıkları yazıların muhteviyatı koftur. yazılarında hoşnut kalınan yahut keyif veren bir altyapı ve jargon yoktur.
erkek sözlük yazarları gibi bayağı, mesnetsiz, rahatsız edici ve pespaye yazılar yazan sözlük kullanıcılarıdır.
(bkz: bayan yanı)
ben kız olsam büyük ihtimal sözlük yazarı olmazdım lan.

sözlük yazarı olma sebebim de ders çalışırken kafa dağıtacak bi yer aramamdı. demek ki onlar da inek. ya da boş vakti çok. ya da arayış içindeler. ne bileyim kız kısmı ya gezer ya inekler. ya iş yapar . sözlük ?..
bilemiyorum lan garip.. çok sığ düşündüm galiba ama garip geliyor evet.
Sözlükteki bayan yazarlar yazssın. Sözlük teki ler yazmasa iyi olur hani. Çünkü sözlük teki diye bir kelime yok.
Sözlükte futbol ve cinsel içerikli entry girmeyen yazarlardır .
sözlüğe elitlik katan yazarlardır. * *
ben görmedim gören var mı?.
çoğu sevgilisi tarafından tekmeyi yemiş , bunalımda olan , yer yer erkek yazarları yoklayan ; tatmin etmezse konuşmayan , işine gelince konuşan , duygu yoksunu ikiyüzlü yazarlardır. 1-2 kişiyi bu listenin dışında tutuyorum.
(bkz: kadın)
25'inden sözlüğü bırakanlardır.