bugün

sözlük moderasyonunun son 1 haftadır yürürlüğe koyduğunu düşündüğüm sıkı yönetim kararıdır. 3 senedir burada yazıyorum son bir haftada 3 senedir silinen entry sayım kadar entrym silindi bu ne iştir yahu?
ulu sözlük gammaz camiasının parmağı olan sıkı yönetim durumudur.
şukular artık karneyle verilecektir bu uygulama ile.
(bkz: kaçın demokrasi geliyor)
yakında sözlük savaşlarının çıkma ihtimali yüzünden yapılan durumdur.
sol framedeki amlı çüklü bakireli değilli islami ahlaki evlenilecek skilecek * başlıkları gördükçe bu halin aslında hiçte böyle olmadığına kanaat getiriyorum.

sıkı yönetime gerek olmadan yazar alımlarındaki hassasiyet ya da dandik yazarların çaylak bile yapılmadan şutlanması ile yaşanan sıkıntılardan kurtulunabilir. şayet ben de bu kriterlere uymuyorsam benimde şutlanmam pek tabidir *. herkesin otokontrol nedir bilmesini çok isterim.

ve en önemlisi kişilerin anası babası arkadaşları eşi dostu vb kişiler ile yüzyüze konuşamayacağı şeyleri neden çok normal birşeymiş gibi * * yazabiliyorlar anlamak çok güç.

sizce böyle bir başlığa ve altındakilere sözlüğün ihtiyacı olabilir mi ?

(bkz: bakire olmayan bir kızla aynı masada yemek yemek)

edit:imla
bu aralar kendini iyiden iyiye hissettiren yönetimdir.

(bkz: link olsa iyi olurdu denilesi maçtır) *
sözlüğün mevcut siyasi iklimden fazlasıyla etkilendiğini göstermektedir.
(bkz: sıkı tutunun ileri demokrasiyi yaşıyoruz)
(bkz: özel mesaj gönderildiğinde selametle yazması)
(bkz: uludağ harp okulu)
moderatör gammaz ortaklığıyla, gayet başarılı ilerlemektedir. benim dahi silmeye erindiğim bok gibi entrylerim vardı. silmişler. gördüm..

bir de, yazar alımındaki kıstaslar artırıldığında, daha sağlam bir sözlük bizi bekliyor olacak.
dördüncü murat'ın topuzu kucaklıyor herkesi hepsi bu.
yoktur aslında. ama böyle bir algı oluşmuşsa bile, yetkililerin moderatör olmak için kasmasından kaynaklıdır bu. her şey ilk ikiye girebilmek için.
güncel Önemli Başlıklar