bugün

Önce nickaltımı yalayacaksın.
Başvurular pm.
Gülesim geldi sanki.
defalarca söyledim ,kilise saracisi'nin işidir.
bir kankam olsa, seni artılıyorum deyip gizli gizli eksilesem.
bir kankam olsa niçkaltına pis pis görseller koysam.
mesaj yolu ile sinirlendirsem, hakaret etse, sonra gidip şikayet etsem.

Yar bana bir kanka.
var olduğu su götürmez olan mevzudur. nasıl olmasın ki bu kadar farklı farklı insanın bir arada olduğu yerde illa olacaktır.. olsun elbette yeter ki bokunu çıkarmasınlar..

milletin nick altına falan gidiyorlar topluca g.tlerinden terimler, sıfatlar uydurarak. elebaşı olan geride tutuyor kendisini kankalarını salıyor önce cevap gelmez ise kendisi de saldırıyor alttan alttan şaka yaparmış gibi.. yok cevap gelmişse saldırılan kişiden salağa yatıyor sanki haberi yokmuşçasına sanki şaka yapıyormuşcasına.. böyle kankacılık da yazarlık da yerin dibine batsın lan. zaten bu ülkede doğru düzgün yapılan bir şey yok adamlar bu mevzuyu bile beceremiyor *
bir ara oldukça fazlaydı şimdi biraz azaldı olayı. lan neydi o kezbanlar çete gibi dolaşıyorlardı malum şahıs ve yanındaki yardıkçaları nick altı saçmalamaları. evet.
güya kafakoparanus benim
adamlara bir bulaştım kelleyi zor kurtardım. ahım tuttu hepsi silik yedi
neydi lan sırp çetecileri gibi.
birine bulaştığında üzerine 80 kişi çullanıyordu.
not: eksilere bakılırsa artçı sarsıntılar devam ediyor.
bur işsiz olarak tek eksiğim o.
Ne yalan söyleyeyim özeniyorum.

Ne güzel birbirlerine laf atıp açık oyluyorlar kendilerini.

Lise son sınıfa başka okuldan gelmiş gibi hissediyorum aw..
paralı aktroller kankacılik yada iş ortaklığı mı denilir bilemem topluca bana saldırıyor lanet olsun kankacılık yapan yazarlara.
lan 10 yılı geçtik bi kanka edinemedik. yarın bi gün skandalım çıksa gelen toprak atar.
Her zaman Tek tabancayım kim siker kankayı.
boş işler bunlar

kanka manka gereksiz.
Reelde tek takılıyoruz sanalda mi kanka edincez aqq
Evet burdan duyuruyorum. Efilla ile kanka olmak istiyorum.
hem burada hem normal yaşantıda sıkıntılara gebe olacak oluşumlardır. biz küçükken hep "kanka ayağı g.t ayağı" tembihleri ile büyüdük genşler. iyi bir şey olsa mahalledeki abiler söylemezlerdi bize doksanlarda falan sürekli..