bugün

an itibariyle başlatılan kampanya. destek çığ gibi büyüyor. itü ve ekşi'den patlak kızları kandırıp sözlüğe kayıt olmalarını sağlıyorum. hayırlısıyla birkaç gün içerisinde burayı kerhaneye çevirecekler ve artık bahtsız abazan sözlük yazarlarımız sekse doyacak.

bunu sadece kendim için yapmıyorum sevgili dostlarım. nice sol eller heba oluyor her gün, biliyorum ve hissediyorum. ben istiyorum ki hepiniz sevişin, hepiniz bir kadının ten kokusunu içinize çekin ve onun kulağına "içine boşalim mi?" diye fısıldayın. herkes tatsın bu duyguyu istiyorum.

saygıdeğer sözlük abazanlarımızın da katkısıyla inşallah yakın zamanda bakire kız bırakmayacağız sözlükte.

bu arada eski bakire yazarlarımızı unutmuyoruz. onlar için özel ekip oluşturdum. çalışmalarını sürdürüyorlar. çok hassas bir çalışma içerisindeler. bu yüzden mümkün olduğunca çabuk bizlere ulaşıp bekaretlerini vermeleri en doğrusu.

kutlamalar başlasın!
"çığ gibi büyüyen" 2. entry i benim girdiğim kampanyadır.

tutmaz efendim , herkes bir johnny sins olma derdinde sözlükte.
yoğun talep olan kampanya.

arkadaşlar mesajların hepsine cevap veremiyorum. yarın tek tek okuyup ilgilenmeye çalışacağım lütfen daha fazla rahatsız etmeyin.
sözlüğe ilk geldiğim zamanlar başlattığım kampanyaydı. pek bir katılım olmamıştı. nedenini şimdi daha iyi anlıyorum.

(bkz: sözlüğe kız istiyoruz kampanyası)