bugün

an itibarı ile kurmuş olduğum dernektir. biliyoruz ki sigara sağlığa zararlı lanet bir şeydir. hem maddi yönden hem sıhhat açısından büyük darbe vurur. gnümüzde sigarayla savaş ciddi bir boyut kazanmıştır buna getirilen sigara yasakları büyük bir örnektir. hem dinen de sigara caiz değildir. ona verilen parayla daha önemli ve daha kalıcı işlerle uğraşabilir hem de sağlığımızdan olmamış oluruz. amerika ve avrupa ülkelerinde sigara içinler 2. sınıf insan olurak görülmektedir. hatta amerikada zencilerden bile daha kötü gözle bakılmaktadır. sigara öldürmez süründürür.
sigarayı bırakmak istiyorum bırkamıyorum, kaslarım eridi gitti, koşamıyorum, ne olur kurtarın beni diyerek kendimi kucaklarına atmak istediğim oluşumun neferlerinden mürekkep dernektir efendim saygılar.*
(bkz: savaşma seviş)
ilkokulda yeşilay kolunda olan dernek üyelerine sahip dernektir ,onlara ihtiyacımız var efendim evet ,iyi ki varsın dernek ,dernek bu işe bir çare bulalım azaltarak mı bıraksak pardon savaşsak ,ne yapsak bu sigarayı gibi sorularla başvurubilirsiniz ,tabi aralarına tiryakileri kabul ediyorlarsa. *
kapitalistlerin önde gidenlerinden biri olarak dolgun bir maaş vadediliyorsa üst kademede bir koltuğa talip olduğum dernektir.
slogan hazır :
(bkz: herkesin elindeki kendine)
(bkz: bana kimse girmesin ama)
zamanında epey(!) bi destek görmüş olan dernek. sonra da savaşçıları her şeyi bırakıp çekip gitmiş sanırım, işte şu köşede öylece bırakılmış mızraklar ve oklar var, bakın.
'uludağ sözlük beleşçilerle savaşanlar derneği' adli alt bir olusumuda olabilir.
Üyeleriyle savaştığım dernek.
Lan benle de savaşsanıza. Nolur lan.

Ağzıma burnuma savaşın ama. Acımayın lan nolur..

Smoking since 1992.