bugün

Oytun haricinde tüm yazarlar bu derneğe üye olabilir bence.
(bkz: burda)
akşam kaveye gelinde eşli batak oynayalım.
dernek sayesinde topluca popülerleşebilirler. *
beni yazma lan. benim popim var.
kayıt olan herkese ilk gün sınırsız çay hizmeti sunmaktalar.
Yukarıda yazan 4 kişiyi de sürekli görüyorum bunlar popüler değilse ben yeryüzünde yokum bence.
Popüler olanları görüp çok şükür denilerek kayıt olduğum dernek. Hem pilav günü neyim yapılıyormuş.
benim de girmeyi arzuladığım bir dernek. ancak şöyle düşüncelere de sahibim:

(bkz: popüler yazarlarla gurur duymak)
üyelik başvuru formunu aradığım dernek.
"yazık bunlara yeaa" yazan yazarların nicklerini ilk defa gördüğüm başlık. enteresan.
(bkz: kaybedenler kulübü)

Yazık bunlara.
O cocuklugu ile nam salmaktansa boylesi daha iyi.
Heleki belli ideolojilerin temsilcileri var. hepsi donuzda ama yine de denk geliyorum entrylerine.
trol ya da abazan başlıklarla sözlükte prim yapmaktansa köşeye çekilir otururum. Her ay mayışlar yatıyo nasılsa.
Katılımcılara bakınca katılmaktan vazgeçtiğim dernektir.

Olm hakikaten hiç birinizi tanımıyorum lan, 1 entarinize bile denk gelmedim amk.

Benim hiç yoktan azda olsa bi popülaritem var sizin yanınızda amk*
Mesaj kutusu kapalı, nick6 olmayan yazarlardır kanımca. Üyesiyimdir.
öyle bir dernek varsa beni de üye yapın, maksat aynı çatı altında toplanmak olsun. yoksa popüler olmak isteyen kim, kendime kadar yazıyorum işte, yeter.
to be or not to be,
kitabe i seng i mezar,
orhan veli.
benide yazın lütfen.
Amk hayatında düşündüklerimizi anlamıyorlar,bari şuraya anlatalım.
Müdür yardımcısı olduğum dernek. Utanmıyorum gurur duyuyorum. Aydınoğlu gibi mı olayım.
amaç anonim olmak değil miydi zaten, ben mi yanlış anladım konuyu. başarılıyız bence, siz onları boş verin.
ulan pikniğe gider mangal bile yelleriz amk..
burası altı üstü bi sözlük gençler. biraz durup düşünün, eğer burda popüler olmak sizi gerçekten mutlu edecekse ciddi problemleriniz var demektir. ayrıca burdaki boş beleş insanlara bakarak popüler olmanın çok da zor bi şey olmadığını anlayabilirsiniz. asıl soru sizin istediğiniz böyle bi şey mi, yoksa kendiniz gibi olmak mı.
Benim lan bu,şikayetçi miyim?tabii ki hayır..surda popüler olmak için ya troll olacaksın,ya kız olacaksın,yada önüne geleni açık oylayacaksın..boyle iyi