bugün

Ilginc bir sekilde hesabimi silmemekte direten moderasyon ekibidir.
Is artik faşo ağadan kovmirimlere geldi. Kendilerini alanen tehdit ettigim gibi basliklara faşo moderasyon yazacagim artık.
Bi de boyle bir moderasyon varken nasil silik yiyonuz olum siz onu da anlamiyorumm
Film gibi moderasyondur.

Koy koy izle.

Az once sakaci bir ifadeyle kullanilan,

"Vay ibneler vay" soylemini "agir hakaret iceren entry" sebebiyle silmisler.

Daha da kotusu bi de aciklama yapmis:

"Burada eksileyenlere hakaret etmissiniz" diyor.

Yapma ya.
Şu an ne yaptığı merak edilmektedir.
insan sol frame a bakınca utancından kafası yana çeviriyor be.
bir avuç idiot.
2 Gundur bana caylak atmayarak beni sasirtan moderasyon. Bir bosluk hissediyorum hayatimda atin su caylagi.
inci sözlük artık sikmek istese boyu yetmez amk neyin kafası bu. Veledler gelmesin zaten buraya sende gibtir git bir zahmet.
. hepsi şerefli namusludur. allaha kitaba bağlıdır. annelerini çok sever. akrabalarını çok sever. gelmisi geçmişi huzurlu insanlardır.
hadi bunu da sil.
Hicbir sekilde tarafsizlik kaygisi icerisinde bulunmayan moderasyondur.

Basima geldigi icin soyluyorum belki yuzlercesi vardir bu orneklerin,

Hani siz sadece bir sefer girdiginiz subjektif entry nedeniyle 1 hafta caylak cezasi alirken,

Baska bir yazar bunu yapinca sadece entryleri silinir.

Dahasi forum chat tarzi entry girdiginizde siz caylak yapilirsiniz,

Fakat bir baskasinin sadece entryleri silinir yine.

ilahi adalet iste.

Velhasil kelam sozlugun bu bok yuvasi hali hoslarina gidiyor olsa gerek.

Millet gelip sohbet edip kankicilik oynar,

Bunlar da uc bes fotograf ve cinsellik konusan bir kac abaza harunun, sey pardon hatunun yaptiklariyla tatmin olurlar.

Kazan kazan mantigi sizin anlayacaginiz.
Akla ziyan uygulamalar yapan oluşumdur. Keyfe keder, kafasına göre iş yapan, aldığı kararlar diğer olaylar için emsal teşkil etmeyen, sözlükte onların deyimiyle popülaritesi belli seviyeye gelmiş yazarları kayıran, her yaptıklarına göz yuman, her türlü kurala uyup da entry giren yazarlara da kin besleyen onları çaylak yapmaktan hiç çekinmeyen oluşumdur.
anın da üç gül gibi entryimin canına okumuş görevlidir. zaten ben o entryleri acaba buradalar mı diye girmiştim. evet. burda görevlerinin başlarındaylarmış.
Endüstri meslek lisesi terk oldukları için meme capslerini silmiyorlar sanırım,

ben de şimdi dal taşak erkek götü gifleri yükleyim de izleyelim olur mu, nasılsa serbest ama ona ışık hızında koşarlar, lanet ossun...
memelere bakarak asılıp boşalınca, açık seçik fotoğraflar bulunan entryleri silecek olan moderasyondur.
Memenin bir seks unsuru olmadığının farkında olan moderasyondur.
başlarına bişiy gelmiş olmasın 3 gündür haber alınamıyor olm. biri şunların evine gidip baksın. ben cidden kaygılandım.
görsel
ülkede ve Sözlükte yükselen milliyetçilik dalgasından nasibini almış moderator Tayfası.
miliyetçi yazarları ve entry'leri eskidinden daha beter kollar oldular bu sıra.
ırkçılık yapmak , Kürtlere hakaret etmek hiç olmadığı kadar serbest.
oldu olacak buranin adını " Atsız sözlük " yapın , çocuğun adı belli olsun.
yani zamanlama manidar *

gerçi patronları zall ekşi sözlükten yazar almak için resmen miliyetçi cephe kurdu.
bir kaç ay ekşi'ye eleştiri getirerek ordan kopan veya soğuyan yazarlara sinyal yaptı.

akp'den hallice, mhp'nin tam karşılığı oldunuz yeminle.
Milliyetçiligi kullanmaya ve sömürmeye başladınız bide üstüne dinide kullanıp sömürün tam olsun.
Irkçılığın suç olduğunu bilmeyen tayfa.

Edit: bak bak hemen hemen bir testis yalama operasyonu gerçekleşmiş aşağıda. Yüce kurum ne lan dürrük.
Ağlayan kürt ırkçılarını takmaması gereken yüce kurum. *

Kürt ırkçılığı yapıp, şehidimle dalga geç sonra burada barınamayınca zırla.
çok istiyorsanız ötede ekşi var oraya sektirip gidebilirsiniz.

(bkz: çılgın moderasyom teröristleri coşturuyor)
iyi adamlardır. severim.

2015 senesinde toplamda en az 300 defa çaylak olmuşumdur. kimseyle uğraşmasam bile. yani kişisel hüsumet olmasa bile. yine de milliyetçileri koruyor diyorlar. vay babağın kemüğü.
Teror propagandasina sahip cikan haysiyetsiz moderatorlere sahip sozluklerin aksine,

Gayet onurlu ve haysiyetli bir sekilde,

Dini, dili, irki ne olursa olsun teror destekcisi serefsizlere prim vermeyen moderasyondur.

Baska yonlerden elestirilebilirler ama bu yonden 10 numaralar bence.
yönetici sayılırlar binaenaleyh.
Teröristlere gereken cevabı veriyorlar.

şehit olan askerlerimizin fotoğraflarını paylaşıp dalga geçen, türklere küfreden bir yazarın uçuşuna şahit olduk.

Mağdur edebiyatı yapıp kendinize pay çıkarmayın.
Sayin manyak yazar arkadaşlarım bugün ku olay ile bahsetmedim ben.
hemen şovenizm hemen amk zaten beyniniz başka bişeye calismiyor.

Eğer bugün ku kişi ırkçılık yaptı ise hak etmiş silinsin buna bende eyvallah diyorum. ( ki o yazarı tanımıyorum olayda ne bilmiyorum )

ama o zaman Kürtlere karşı ırkçılık yapan kişileri de silin.
o çok eleştirdiginiz ekşi'de öyle oldu.
Bir ordan bir burdan.
denge efenim yani adalet.

tek taraflı yürumeZ bunlar.
ağlamayın yavru kurtlar zaten sözlük sizin tekelinizde, içinizde iki adam mağdur oldu diye pay çıkarmayın.
Yazara sadece kendi nickini gönderdiğim için beni çaylak yapan guruhtur. Neymiş efendim yeni bir özellik eklemişler, ilk defa mesaj atan ihbar edilebiliniyormuş. Elemanın nicki hassktr mi sktrgt ni öyle bir şeydi. Amk madem nick i küfür niye kabul ediyorsunuz.
(bkz: benim moderatör tanıdıklarım var)