bugün

çok ayıp eden moderasyon.

--spoiler--
islam ile şiddetin ayrılmaz süper ikili olması

taraflı yazar başlığı.
yahudiler ve hristiyanlar çok mu uzak şiddetten. dünya dinler savaşı'nın yaşandığı bir meydan. herkes safını seçer ve savaşır.
nasıl unuttunuz yahudilerin çocuklar üzerine yağdırdığı misket bombalarını, abd askerlerinin müslümanları katledişini.
--spoiler--

yukarıdaki yazımı silmiştir. tamam ben cahilim kuralları bilmiyorum ama o başlık altında yazılan yazıların alayı hatasız mı.
tarafsızlık istiyorum.
Moderasyon fena değil de zall sadece paraya bakar.

Edit: ben demedim bi arkadaş söylüyor.
muhtemelen yine çaylak yapacaklar ama bir sikimden anlamayan insanlardan oluşuyor bu güruh.

bilale anlatır gibi anlatayım. önce silinen entrym:

http://i.hizliresim.com/ZAOBYZ.png

oraya not düşmüş başlık düzeltildi diye. şimdi başlık düzeldikten sonraki duruma bakalım

http://i.hizliresim.com/EzydRA.png

vallahi arttıralımı artıralım yapınca formata cuk diye oturmuş. ulan en beceriksiz yazar bile tanım bulamayınca matematik sınavında sorunun aynısını bir kere yazan öğrenci gibi başlığın aynısını yazıp sonuna -dır -dur ekliyor. bu başlığın tanımı nerde? içeriği nedir? böyle başlığa böyle moderasyon zaten. bravo amına koyim. arttıralımı artıralım yaptınız ve sözlüğün kalitesini gerçekten arttttttttırdınız. çaylak yaparsanız ekime yapmazsanız sikime. bu da böyle biline.
sağolsunlar 24 saattir hesap sildirme talebime dönmedikleri için yine sözlükte sıkışıp kaldım sayelerinde.

mafya mısınız oğlum siz, "giriş kolaydır ama çıkış yoktur" mu diyorsunuz siz bana alttan alttan? kimsiniz oğlum siz?

(bkz: moderasyonun alayının top olması)
Bir yazarın nickaltına ezik yazdım diye "entry sozlugu yasal yonden zor durumda birakabilir" gerekcesiyle silen moderasyon. Ezik ya ezik.
görsel

Garip bir moderasyon.
Çok uluslu Şirkette çalışmanın verdiği karizma nasıl tanımlanır ki.
Entry silmek için elinden geleni yapan gammazlara müsade eden topluluk.

Yetkili olmak isteyen heyecanlı arkadaşlar için farklı şeyler bulsunlar.
önüne gelene gammazlık veren moderasyondur.

tamam gammazlayan arkadaşlar gammazlasın eyvallah da şu "yazar notunuz" kutucuğuna kıt zekanızı gösteren şeyler yazmayın.
yaw entry silinsin senden daha mı önemli ama o kutucuğa bir şeyler yazma tamam mı .mına koduğum?

gammazla, yanlış gammazlama yap tamam ama oraya kendi yorumunu yazma.

adamdaki egoya bak amına koyim gammazladığı yetmiyormuş gibi kendisini çok zeki sanıyor kıvamında notlar yazıyor.

görsel

diyor ki çok zeki gammaz arkadaş;

"sayın yazar gammaz kişiler sizi takip etmek zorunda değil."

ben de diyorum ki;

(bkz: takip etmeyin yarram)

ayrıca o kız nickleri derken bir kızı hangi nickle telefona kaydettiğinizi soruyor.
ben de kızları "ismail alpen" olarak kaydediyorum.

neyin kız neyin erkek nicki olduğunu da biliyoruz yarram.
bdv den silkip kendilerine getirdiğim moderasyondur.

moon reyizi tenzih ederim. evet.

vur de vuralım, öl de ölelim moon reyiz !

--spoiler--
açsanıza çaylaklığı. bdv den yazıp silkmek mi gerekiyor illa sizleri ? kendi kendinize göremiyor musunuz 5 günün dolduğunu ?
--spoiler--
işlerini yapıyorlardır.

ama sadece işlerini.

amerikan askeri disiplininde ve türk askeri ''hamur''luğunda çalışıyorlar. olsun.
Cuma akşami şikayet ettiğim mesajlari hala incelememiş moderasyon.iyi de burasi bi devlet dairesi değil ki haftasonu tatil yapip yazarlarla ilgilenmiyosunuz, burasi bi sosyal ağ nöbetçi moderasyon bulundurulmasi gerek.
içine sıçılan sözlüğün sözde koruyucuları. bir aralar sözlük formatı vardı, ağır hakaret içeren entryler yasaktı. şimdilerde ise saldım çayıra mevlam kayıra. Anca özel günlerde gelişmelerde iyi dileklerini sunsunlar. Şu gün şu saatte şu kanaldayız reklamı yapsınlar. Yakın zamanda uludağ sözlüğü eski kimliğine döndürmelerini dilediğim oluşum. bu gidişle uludağ = inci sözlük.
türk kızının ağzı bağırsak kokuyor şeklindeki rezil hakaret başlığını silmeyip sözlükte barındıran moderasyondur. hiç yakışmadı kendilerine.
bunların arasında bi bereli var, o hariç başka kim varsa alayı fasa fiso.
şapkalılar ölsün bereliye selam.
ne demiş redd grubumuz;
--spoiler--
gerçek can sıkar
beni uyandırma

ben böyle güzelim
falan filan
ben burda güzelim
falan filan
--spoiler--

kendileri bu sözleri yazdı diye düşünmedim değil.
http://inciswf.com/1544549.swf
Ne iş yaptıklarını çözemedim. Bir aydır çaylak haldeyim tüm girilerim fotmata uygun. Beni duyun yeter artık.
en önemli görevleri gelişmeler bölümünü update etmeleridir. onun dışında her işlemi geciktirirler. bunların dışında sol frame umurlarında değildir. sözlük olarak bi format var değil mi? eskiden vardı. göze sokulurdu bayağı bu format. şimdi kimsenin umrunda değil çünkü moderatörlerin daha çok umurlarında değil. sol frame sıçıyor lan sıçıyor.

reyiz kalmadı sözlükte gardaşım reyizler bitti.
görsel

ulan bir bkz daha güzel kullanılamazdı. anca zart zurt silin. evet.
gerizekalı gammazlar yüzünden entryleri okumadan siliyorlar.
abicim güvenmeyin şu mallara.kişisel sorun yaşıyorlar diye otu boku gammazlıyorlar.
bir okuyun.
saçma sapan entryler siliniyor alakasız şekilde.
önüne gelene gammazlık vererek sözlüğü daha iyi bir yer haline getirmeyi hedeflerken aksine daha da bok çukuruna döndüren kurum.

efendim en olmadık fomata en uygun entry'leriniz silinir ama dün geceden beri sol frame'de olan inci sözlük tarzı açılmış başlık ve devam entry'si silinmiyor.

(bkz: sizi mutsuz eden ne varsa)

bunu siktir et şimdi entry silindi diye üzüldüğüm yok.
canlandırırım olur biter.

benim canımı sıkan şu:
mına koduğum çocuğunun biri alay edercesine gammazlarken yazar notuna kendi zekasını gösteren şeyler yazmasıdır.

mesela: görsel

burada da görüleceği gibi yazar notuna "küfürü abartmayın!" yazmış.

birincisi ünlü düşmesi olacak orada türkçe özürlü ovospu çocuğu.

ikincisi gayet basit bir şekilde edilmiş masum bir küfür.

mesela "sen bir orospu çocuğusun, anan senin doğurmamış sıçmış, seni doğurduğu için anana kırgınım" gibi bir küfür etseydim biraz abartmış olurdum.

yani sen her kimsen anana kırgınım bunu bilmeni isterim.

ayrıca o yazar notunu görmeyen moderasyon ne yapıyor?

ulan ancak benim entry'lerin peşinden koşun.

en ufak küfürlü entry'yi bile "entry ağır derecede argo ve hareket içermemelidir" diye silik sebebi alıyor.
Şikayetlere kayitsiz kalmayan moderasyondur. Sözlüğün en sevdigim yanidir şu gammazlama olayı.
Söyliyim; benimle taşşak geçen moderasyondur.

illa adamı troll edeceksiniz.

Adamlar entry'i siliyor, canlandırmak için bu modlara edit ile entry'nin formata uygun olduğunu anlatıyorum. Sonra tekrar siliyorlar. Yazdıkları; "edit silinsin". Yani edit'i silince canlandırıyorlar.

ben anlamıyom amk kardeşleri falan mı oturuyor pc'lerinin başına? Formatı ben mi öğreteceğim?
acaba bana mı çalışıyorlar diye düşündüren ekip.

Kişiler entryi aynı dakika içinde siliyor be..
Korkaklardır. Emin olunmayan konuymuş peh! Eminim.

görsel