bugün

sözlükte vakit geçiren herkesin bilmesi gerekenlerdir.

3 temmuz gecesi her gece yaptığımız haxball liglerinden birini yapmak için başlık açtıktan sonra çaylak yapıldığımı gördüm. son zamanlarda tek tük entry ler girdiğim için sebebini anlayamadım. sonrasında "bir derdim var" kısmından sebebini sordum.

konuşma aşağıdaki gibidir, cevap verilmek için beklenilen zaman dilimine ve çaylaklık sebebine lütfen dikkatle bakınız. bu sözlükte birileri keyf-i kararlar almakta, haberiniz ola.

görsel
http://img713.imageshack....713/1527/ekranalntsot.jpg

her gün yüzlerce sözlüğü karıştırıp dikkat çekmeye yönelik troll başlıklara "sözlük formatı" adı altında dokunulmazken, sözlük yazarlarının uludağ sözlük adıyla oynadığı oyun birilerine batmış anlaşılan.

işin özü: ne kadar çok entry o kadar $€
herkesin bilmediği gerçeklerdir.

ben elletiyorlarmış diye duydum.
modların trolleri desteklediğini hepimiz biliyoruz zaten. polemik olmasa kasayı nasıl dolduracaklar?
(bkz: sözlük yok format yalan)
saçma sapan bir olaydır. kime ne canım isteyen istediği gibi yazar.

bütün gün karı kız tavlamak için

sevgilinin kıçını tutmak
sevgilinin başını okşamak
sevgilinin memesine dokunmak
sevgilinin götünü ellemek
sevgiliyi uyurken bafilemek

gibi başlıkları açanlara neden birşey olmuyor da bu arkadaşlar çaylak yapılıyor? sözlük kalitesini mi düşünüyorsunuz şimdi? buna mı inanalım? yemin ediyorum ankara/çinçin bebesinin bile bilmediği küfürler, muhabbetler yapılıyor bu sözlükte, haxball girisi yüzünden mi çaylak yapılıyor bu adam?

abi (bkz: yetkisini kötüye kullanan moderatöre kafam girsin). ha kullanmıyorlarsa zaten lafımız yok. takdir edecek de değilim, sonuçta onun görevi o.

barotelli geldi aklıma,

sormuşlar; neden gol attıktan sonra sevinmiyorsun?

demişki; " postacı mektubunu sahibine verdikten sonra evden bağırarak, sevinerek mi ayrılıyor? hepimiz işimizi yapıyoruz, gol atmak benim ekstra yaptığım bir iş değil, ben bir forvetim"

edit: o değil bu arkadaş gene çaylak olur demedi demeyin, olum izinsiz bdvyazışmasını ss olarak sözlüğe eklemekte çaylaklık sebebi ha, demedi deme.
belli bir kesime(başörtülü, inançlı, fethullahcı vs.) edilen küfürler göz ardı edilir iken şahıslara toz kondurulmuyor.