bugün

acı bir beyanat, kahır dolu bir gazete manşeti... maalesef uludağ sözlük kızlarını ciddiye almak elimden gelmiyor. inanın denedim... çok çalıştım, rüyasız uykulara daldım ama onlar içimdeki boşluğu derin derin kazmıştı bir kere. sanırım uzun bir süre de elimden onları ciddiye almak falan gelemez. sonuçta ciddiye alınacak kişi zeka seviyesi ve statü olarak size yakın biri olmalıdır. hal böyleyken uludağ sözlük kızlarını ciddiye almak? nayn... pek mümkün değil.

vıcık vıcık, laçka laçka sözlükte takılmaları cidden sinir bozucu. bunlar bir de ileride anne falan olacak. hiçbirinde ne yazık ki tasvip ettiğim davranışlar listesinden eser yok. kadın dediğin ağır başlı olur ya! alfa kadını olmak varken sirk maymunu hareketleri sergilemek? tanrım!

sakın bana uludağ sözlük kızları mesaj falan atmasın. mesaj atanın kadın olduğunu anladığım an cevap atmaktan geri duracağımı belirtmek isterim. uludağ sözlük'ün bir fenomen olamayışının tek sebebi uludağ sözlük kızları sanırım. sizi gidi sanal alemin süpürgesiz cadıları sizi...
görsel
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok)
akıllara '' onlar senin kapında yatıp hüngür hüngür ağlıyordu sanki '' cümlesini getiren beyanat.
(bkz: sazan avi)
'ne anlamda?' şeklinde sorulası söylemdir. önemsizdir.
n'olursun al (!) diye cevap alınması muhtemel cümle.
her aklı başında erkeğin yapacağı olay. bazen ciddiye alacağım lan bu sefer diyorum. tam ciddi ciddi konuşacağım bir gülme geliyor.