bugün

yaklaşan kurban, artan dinci polemikleri, dindar yazarların her boku ayetle açıklamaları nedeni ile kayıtları başlamıştır.
(not:türbansız kızlar alınmayacaktır)
ayrıntılı bilgi için, bluevelve yazarı ile irtibata geçebilirsiniz.
sözlükteki ateist yazar arkadaşlarımızın bombalayacağı yerdir.
yaz tatili etkinlikleri.
bitirenler kıyamet gününde cehennem önünde sırada bekleyen ateist yazarlara pandik atıp cennetin yolunu tutacaklardır. evet.
haftaya ilk fergap dağıtımları başlıyor!
ilk arkadaş snickers dağıtacaktır. duyurulur!
yan kurulumu olarak uludag sözlük maymunluk kursu da açılcakmış. yakınlaşan kurban bayramına inat ve artan ateistler için kayıt sistemi başlamış. yetkili kişi '' e hep inanç sahiplerine yapacak degiliz ya birazcıkta maymunluk sektörünede katkımız olsun'' demiş.

not olarak: her türlü insan kılıgına girmiş ya da kendini insan sananlar girebilir. özellikle türbansızlar. türban varsa alınmazsınız.
dindar yazarların herşeyi ayetle açıklaması çok doğaldır. zira mantıksız bir ayet bulamazsın kuran-ı kerimde. ayetler hakkındaki saçma sapan ateist zırvaları da her zaman mantıklı bir şekilde açıklanmıştır. bence acilen ateist yazarlara bir kurs açılmalıdır. * *
sadece gerçek müslümanların alınması gereken kurstur, sözlükte müslüman taklidi yapan şizofrenlerin değil.
neşe ve allah'ın huzurunda katılmak istediğim kurs'tur. hatta öğretmen olarak başvurumu yapmak istiyorum. *
gönüllü olarak tecvidli kuran dersi verebileceğim kurstur. 5 kuruş para almam. bi artı sallasanız yeter. *
kadınlara ahlak dersleri konusunda hocalık yapmak için başvurumun değerlendirilmesini arz ettiğim kurstur.
ebu kalel rumuzlu yazarın gönüllü olarak üstleneceğini tahmin ettiğim oluşumdur.
(bkz: ateistler rahatsız)
zamanında kuran kursuna gittim. hocamız sağolsun çok geniş görüşlü idi. cami de çoraplarımızı çıkarıp top yapıp top oynarıdık. (hocanın izni dahilinde hem de) sonra hoca olmadığı zamanlarda tesbih fırlatmaca, simit gibi oyunlar da oynanmaya başlandı. soruyorum:
peki burda moderatörler ne kadar geniş? *