bugün

okan bayülgen bizim dövizi taşıdı olay oldu. acun ''uludağ sözlük iyidir'' dedi yer yerinden oynadı. şimdi bu iki olayıda gölgede bırakacak süper bir fikrim var.

bir kolbastı ekibi ile ekşi ve itü sözlüğü sanal alemden sileceğiz. olur mu öyle şey lan yumicik? sen bizle dalga mı geçiyorsun demeyin aa dostlarım. hemen anlatıyorum.

bu kolbastı ekipleri her yerdeler hafız. hangi tv programını açsan muhakkak denk geliyorsun. lan okan bayülgen koca bir programı bunun üstüne yaptı daha ne olsun. diyeciğim şu kuruyoruz bir kolbastı ekibi gidiyoruz flash tv'ye. bu adamlar 24 saat zaten kolbastı yayını yapıyor. çekiyoruz uludağ sözlük tişörletini daha ne olsun. hee baştan ''ehehehe bu ne lan iyice maymun oldu bu adamlar'' diyeceklerdir. unutmayın dostlarım son gülen iyi güler. hiç olmazsa hilmi güler.

ben hazırım göreve melankolik ile de konuşurum. o yörenin insanı hem adam selebiriti yanında 3-5 kişi getirse yeterli. zall'da destek verirse google gibin facebook gibin bir şey oluruz yeminlen.
tam destek vereceğim ekiptir.
edit:şerefsizim benim aklıma geldiydi.
para istemeden katılıp, ayı winnie deki tigger gibi zıp zıp zıplayacağımız hadisedir.
yeni bir devir açası ekiptir. yıl 2009 uludağ sözlük kolbastı ekibi devri. kim tutar...
kolbastı bilmememe rağmen benimde katılacağım gruptur. bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp önce bilenlerin arasında kaynarım sonra kendimi en öne atarım.yeter ki gönüller bir olsun.*
haklı fikirdir. çağ kolbastı çağı olm.
kolbastı öğrenme isteği yaratan oluşumdur.

(bkz: Bende oynıycam tutmayın)
karşı olarak oluşum hazırdır.
(bkz: uludağ sözlük dayak takımı)