bugün

yokum diyor.
(bkz: mobil site varken uygulama indirmek)
zall'ın uğraşmadığı uygulama. yok yani uğraşmıyor bir tadı yok onun için kullanmıyorum mobil sözlük daha kullanışlı telefonda.
Mobil sürümün maalesef önde Gittiği ancak afillisi beklenen uygulamadır.
kullanımı ve ulaşılabilirliği rahat fakat arayüz ve ekran boyutunda ciddi sıkıntılar olan uygulama.

görsel bu nedir amk?
sık Çöken, ekran boyutunda sıkıntı olan ve entry girerken inatla Ç harfini büyük yazan editlemenin işkence olduğu uygulama.
daha düne kadar nokia kullanan ergenler iphone alınca şikayet etmeye başladığı uygulama. mobil sözlük varken gereksizdir. iphone sahibi biri olarak daha hiç indirme gereksinimi duymadım.
cacıktır.
Çöptür, bildiğin çöp.
güncelleyin artık ne olur.
Berbattır, kullanan var mı bilmem.
telefondan girilen entry'lerin çokluğunu görüp merak ettiğim uygulamadır.

indirmez olaydım.

(bkz: sözlük için üzülmek)
Berbattır eksiktir eziktir.
Entry girilmiyor, mesajlara cevap veremiyorsun ve sürekli uygulamadan atıyor. Uygulamadan mobile giriyorum.

Yapacağınız uygulamaya tüküreyim.
bi türlü açamadığım uygulamadır. artık bi iphone almak şart oldu.
Safariden girin gençler lakin yorumlara bir iki küfür bırakmayı da ihmal etmeyin, belki bir düzelten toparlayan çıkar, safariden girilecek zaten mobil versiyon açılır, login olunur, lazımsa da tam site görünümüne bakılabilir.

Kullanılmaması gereken uygulamadır.
kalitesiz bir uygulama malesef , telefondan bile google chrome de giriyoruz sözlüğe ,oysa uygulama geliştirlirse daha rahat olablir.
ne yazikki olmayan uygulama.keşke android deki gibi işlevsel olsa güzel olurdu.
14 gündür hala aynı sorunla karşı karşıyayım; bir türlü açılmıyor.
(bkz: uludağ sözlük zengin yazarlar derneği) üyelerinin sahip olduğudur.
Kullanmıyoruz, bozuk, safariden devam edilir.
Rezil bir uygulamadır. Şuan bu uygulamadan yazıyorum ve yazarken işkence Çekiyorum. Beyler bu iş sadece zall da da bitmiyor. Mesela ekşi sözlüğün ios da 2-3 tane Çok sağlam uygulaması var ve bunu yazarlar kendi Çabalarıyla olusturmuşlar. Bununla ilgilenen yazarlar varsa bi el atsın. Reklamda koysun kardeşim. Para kazansın ama güzel bir uygulama yapsın.
Ulan şu konu hakkında bir benim mi derdim var diye düşündürten uygulama. Arkadaş 10 gün önce yine ben yaZmışım. Kimse mi dert etmiyor lan. Şu uygulamayı geliştirecek bir tane insan yok mu. Uygulamaya neredeyse girilmiyor bile.

Bide buralarda ekşi ile ulu sözlük bazen karşılaştırılıyor. Ekşi nin uygulamaları bile bu sözlüğün anasını becerir haberleri yok.
Ios'u bilmem ama android uygulaması vasat.
Vasat ötesidir efendim. Uygulama içerisinde onlarca hata var. Ayrıca ios8 i geçtim ios7 için bile uyumu sağlanmamış. Genel olarak Sözlüğe yakışmayandır.