bugün

adam da ki inanca bak şu azme bak şu öz güvene bak... mail adresi veriyor. tebrikler karşim.
adim buse 19 yasindayim liseden yeni mezun oldum seneye üniversiteye gidip tam bir party girl olmak istiyorum boyum 170 kilom 51 manken gibi bir kizim .d ölcülerim 90-60-90 cok ders calistim ve artik dagitmak istiyorum.

caylaklar icin: email adresimi veremem kusura bakmayin önce gidin biraz ustalasin bu konuda.

mesajlarinizi bekliyorum bebitolarim (:
bu tür ilan veren bir erkek hiç bir zaman başarılı bir insan olamayacak insandır. ben şahsen sırf bu tavrından bütün kimyasını hayat algısını ve doğal olarak kim olduğunu görebiliyorum bu ve türevi kişilerin. bu tür ilan veren kız ise hayatını başarılarla süsleyecektir. şu aynı olayın iki farklı cins insanın hayatında ki tamamen zıt etkilerine bakar mısınız ne kadarda cinsiyetçi dimi.
172 boyunda orta kiloda, kaslı olmayan, açık kahverengi gözleri olan, pek sakalı olmayan kısa denecek (3 numara değil tabi) düz saçları olan şapşik erkekleri seven kızlar özel mesajlarınız bekleniyor.
duyduğuma göre beleş buddy dağıtıyorlarmış banada ordan bi tane çek tereyağlı olsun.

(bkz: derdinizi sikeyim butonu)

bu şehir efsanesi başlıktan sikeceğiniz ya kör olur ya topal demedi demeyin.

tanım: sikecek arkadaş arıyorlar, arkadaş sikilir mi hiç.
recep tayyip erdoğan bu başlığı keşfetse tüm uludağsözlüğü ateşe verir dediğim, ciddi ciddi işe yarayacağını uman insan var mı merak ettiğim ilanlardır.
Gavurlar sizidir.
Sözlüğün yaş ortalamasını düşüren ve sözlüğün anlamını bilmeyen yazardır. Kerhanr mi lan burası.
türk insanı olarak, biz ona da aşık oluruz.
bağlılık yok,
deşifre ve ifşa yok,
sadece ayın belirli günleri bir kaç saat buluşulacak sahiplenme durumu olmayacak,
dövmelerimden rahatsız olmayacak, fiziği normal, eli yüzü düzgün bir erkek arıyorum.

tecrubeli olması tercih sebebidir.
(bkz: beyin düşünmeye yarıyorsa sizdeki ne yapıyor)
birakin gelsin.
(bkz: hani marjinal bizdik)
(bkz: oha)
üzerine yıkılacak patlak kezban ve aşık olup başına bela olacak barzo arayanların tepiştiği vaha. cenabı hak yar ve yardımcınız olsun. zındığın evlatları sizi.
Yahu arkadaş siz nasıl insanlarsınız. Yaş kemale erdiğinden midir nedir, gençken göremediğim pek çok şeyi artık farklı bakış açışıyla irdeleyip kavrayabiliyorum, Bir tek bu olayı anlamıyorum.

Anlamlandıramadığım olay fuckbuddy'lik sistemi değil, bu olayın uludağsözlük diye bir sitede oluşmasını beklemeniz.

Şimdi ben kadın olsam, Müjde AR misali "Veresim geldi" deyip

https://youtu.be/vQ45_tVfIBg?t=1m53s

ekşisözlük çakması bir siteye girip orada yazılanlara inanıp (bkz: It s on internet so it must be true) iletişime geçmem.

Azıcık kendinize saygınız olsun. Diyelim ki öyle biri denk geldi, buluştunuz vuruştunuz (amaç o nihayetinde). Hayvandan ne farkınız olur bir söyler misiniz? Bu kadar azdıysanız hanımlara bir dildo, erkeklere de hacı şakir sabunu benden...
aranan : kız

özellikler : en başta nefes almaması gerekiyor. nefes alan kız sevmiyorum.

mavi donum var.
fuckarım buddynizi susun.
Fızıksel ozellık anlarımda herseyınızı nıye anlatıyorsunuz arkadasım.altı ustu debıseceksınız.
aşık olmayacak fuck buddyi bende arıyorum, hatunun iyi müzik zevki olsun, alkol içebilen biri olsun kafi. karizmalı gülücük
hakikaten işe yarayıp yaramadığını hakikaten merak ettiğim ilanlardır.
işe yarayan ilanlar, gerçekten. kısaca bilgi vermek gerekirse;

boy: 1,82
kilo: 74
yer: beşiktaş/istanbul
e-mail: kaarlovatanen@outlook.com

farklı deneyimlere açığım. mümkün olduğunca açık görüşlü olmaya çalışıyorum. kimseyi, -bir başkasına zarar vermemek şartıyla- yaptığı eylemden dolayı yadırgamıyorum. aksine, yeni ve farklı bir deneyim fikri bana son derece cazip görünüyor.

bu başlık da bir çeşit tinder gibi. veya, insanların gece kulübündeki davranışları gibi. gece kulübüne gideriz. eğlenme ihtiyacımızı bir yandan karşılamakla birlikte, diğer yandan bir kişiyi beğeniriz ve merhaba demeye gideriz. bizi 'merhaba' demeye götüren şey esasında, bu başlıkta belirtilen kriterler.

'merhaba' dedikten sonra ağzımızdan çıkan her söz, o kişi ile geceyi birlikte geçirme şansımızı artırmak için söylenir. burası, veya bu başlık, gerçek yaşamdan çok farklı değil.

iletişime geçmek için buradan mesaj atılabileceği gibi, gizlilik gibi bir gerekçe varsa kaarlovatanen@outlook.com adresine e-posta atılabilir.

ekleme: "amk salakları tarafından verilen ilanlar" yönündeki entrylere tenezzül etmeye gerek duymuyorum. davranışımın doğru olup olmadığını sorgulamak kimsenin haddine değil. ahlak bekçisi gibi davranmaya gerek yok.
Cinsiyet erkek

Aranan erkek.

Yer fark etmez.

Yaş normal.

Mesaj kutumu dalgalandırın.
insan kankasini siker mi yahu ayip amk.
cehennemde yanacaksınız ilanları.
Ciddi ciddi kendinden bahsedenler var mk.