bugün

ben zall'ım. valla billa.
şansınızı grubun duvarına yazanlarda denerseniz şansınızı arttırabileceğiniz eylem.

tecrübe ile sabittir.

bahsi geçen grup için;
http://www.facebook.com/#...gid=2222313107&ref=ts
yakışıklıysanız en iyi fotoğrafınızı profil resmi yapın, daha sonra sözlük grubundaki anasayfaya ve tartışma panosu konularına mesajlar atın, alıntılar yapın. sizi beğenen internet aşkı heveslileri elbet olacaktır. *
başka çaresi kalmamış,zavallı tiplerin başvuracağı şiddetli şekilde dalga geçeceğim erkek davranışıdır.
baya bir zaman önce bir süre düşünüp gruptaki kızların çirkinliğini görünce yarısında bırakıp çıktığım film. bu kadar mı çirkin olunur arkadaş? gerçi hak yemek istemem 3 tane güzelinden buldum ama pek hevesim kalmadığından sahibine bağışladım. işin yoksa otur bunların saçma salak emesen muhabbetlerini, kaprislerini, bilgili olduklarını kanıtlamak için açtığkları saçmasapan mevzulardaki yüzeyselliklerini ve berbat esprilerini çek, "lan gerizekalı" dememek için sabır göster, ondan sonra kaldır.. ulan o kadar sabır göstersem zaten direktoman ererim arkadaş... neyse işte uzun süredir bakmıyordum, o zamanlar da 300-400 kişi vardı, şimdi ortama kalaba olmuş, yine bir bakmak lazım..