bugün

an itibarı ile kuruluş çalışmalarına başladığım faliyettir.piyasadaki bütün sözlüklerden daha fazla akp li ve ülkücü barındıran uludağ sözlükte devrimci yazar olmanın zorluklarını dayanışma ile aşmak,solcu ve devrimci yazarların saflarını sağlamlaştırmak adına bir araya gelinmesi gereken bir oluşumdur.

kuruluş aşamasındadır,
kayıt işlemleri devam etmektedir,
aile salonumuz vardır.

yaşasın devrimci dayanışma.
convers'im ve pepsi'm ile katılacağım gruptur. *
kahrolsun emperyaist coca cola

ne devrimi amk. bu ülkede en güzel devrim 1923'te yapıldı o günlere dönebilirsek ne mutlu...
21. Yuzyıldayız hala devrim diyenler var. Millet elektronu parçalıyor artık.
an itibarı ile (hayis zayeb) ve (hayal çizen ressam) arkadaşların üyelik başvurusu rededilmiştir.
giydim yeşil parkamı geliyorum.
an itibarı ile gaydırı guppak cemile yönetim kurulu başkanlığına getirilmiştir.
aile salonu varsa bende varım.
devrimci yada solcu olmayan yazarların girmesi yasaktır.
Hacı yatmazı bile deviremezler..

http://t2.gstatic.com/ima...sqyZ93qvu4lPUmRWAlgW0a9cg
devrimci kelimesi çok iddialı ve gereksiz, hele ki günümüz dünyasında. o'nun yerine sol görüşlü diye belirtilebilirdi. diğer sözüm de solculara karşı sürekli; ''eheheh mal'a bak kola içiyo, eheh convers giyiyo, cakma devrimci eheha'' diye laf ebeliği yapanlara. günümüzde tüketim mecburidir. converse yabancı sermaye ürünü olabilir, lakin yerli ürünlerin de paraları aynı amaç uğruna gitmektedir. aldığın yerli ayakkabı'nın parası halk'a harcanmamaktadır. kapitalizm her yerde, sadece converse'de değil, kardeşler kundura'da da. oturup ayakkabı da dikemeyeceğine göre.

zamanında üç beş çakal ortaya laf atmış, yabancı ürün kullanan solcu mu olur diye, siz de; 'ahaa çok büyük laf buldum olumm' diye sevinmişsiniz.

ayrıca madem solculara bu tür yükler bindiriyorsunuz, bir de olaya diğer taraftan bakalım: zina yapan, küfür eden, tecavüz eden, çalan, iftira atan, yetim hakkın yiyen müslüman mı olur.
akil deşen jack adlı yazarımız, seri katil kadrosundan birlik üyeliğine kabul edilmiştir.
Uludağ sözlük'ü kısayola 'ak sözlük' olarak kaydedecekken karşıma çıkan birliktir. Sayısımız az değil ama topyekün hareket yok. Solcu hastalığına burda da yakalanmışız, özgür kız/oğlan havaları. Böyle ola ola memleketi faşist ve götkıllarına bıraktık arkadaş.
aralarinda bulundugum ekip. sozlugun benim gibi genclere ihtiyaci var. aydinlanmaya devam...
sözde devrimci yazarlardan oluşan mübarek birlik. gezi parkında bir tarafı açıkta yatan ileri zekalı insanların sözlük versiyonlarıdır. arada bir bbc ye şikayet ederler filan. bir de sözlükte yazdık mı tamam, süper devrim oldu kimse önüne geçemez*.
kamyon devirmek de devrimcilik sayılıyorsa itiraf ediyorum ben de bir devrimciyim.