bugün

babanın yerinde nargile ve çay içilebirliğinin ne düzeyde olduğunu merak ettiğim zirvedir.
cafe delicia'da kahve içmenin dayanılmaz hafifliği de diğer öneriler arasındadır.
nezih bir mekanda düzenlenmesinin mümkün olabileceği zirvedir. *
katılacağım zirvedir. yapılması konusunda gerekli yardımlarımı yapacağımdır.
cafe delicia ya da sir winston tea nin buluşmak için uygun oılabileceğini düşünmekteyim. yer ayarlamak için iletişime geçmenizi diliyorum
son rötuşlar tamamlanıp en kısa zamanda zirve box'ta yerini alacak olan zirve. ayrıca güzel bir zirve adı bulunması gereken zirve.
lalezarda yapılırsa çok hoş olacak olan zirvedir.
(bkz: fatih abi bana bir orta)
ben o dediğiniz yerlerin hiçbirini bilmiyorum bu gidişle teşrif edemeyeceğim zirvedir.
ara ara sol frame'e gelmesi gereken zirve.
zirve yapılacak yerin adresi ayrıntılı bir şekilde verilecektir. yan çizmeyin olm...
zirve yapılacaksa bir an önce konuşulup karar verilmelidir, daha fazla bekletilmemelidir. birileri taşın altına elini koysundur, koymalıdır.
babanın yeri'nin kapatılmasından dolayı o güzelim mekanda yapılamayacak zirvedir.
(bkz: benim ev en uygunu nihoahahah)
organizatör ve zirve ismi arayışının devam ettiği zirve.
denizli horozu tozu kızı zirvesi olarak isminin konmasına karar verilen zirve. tarih yakında belirlenecek yeni ismiyle en kısa sürede zirve box'ta yerini alacaktır.
bayramda olursa katılacagım zirve.
yine yapılsa katılırım diyebileceğim bir organizasyon.
yapılsa güzel olur. denizli zirvesi için hoş şeyler düşünülebilir.
düzenleyelim arkadaşlar.
yapılırsa katılacagım zirvedir.
başlığı canlandırıp tekrarlanması gereken zirvedir. katılım şart.
her horoz kendi çöplüğünde öter denizli horozu her yerde öter.
bayram sonrası düzenlenmesi gereken zirvedir. sözlükteki horozları bekliyoruz efenim.
buraya yazan yazarlar hep sözlüğü bırakmış bu gidişle tek başıma yapacağım zirvedir.
Yapilmasini bekledigim zirvedir.