bugün

parasal kısımları en üst mercilerden verilen yetki ile şahsım tarafından idare edilen kurumdur. bağış yapmak isteyenler ibanıma buyursunlar şöyle.
akplilerin içerisinde bulunamayacağı kuruldur.
Beni de aranıza alsanıza ya ne iş olursa yaparım canım coook sıkılıyor.
Bilim kurulu genel sekreteri olarak bu olaya el attım ama kimse yanaşmıyor. Sanırım zall alemlerdeymiş maske takmayı reddediyormuş Toplantıya girerken. buralar şampiyonlar ligi gibi gelmeyin.*
Çaycı olarak girmek istediğim kurul, Zaten bunlar arasında parlarım. Çaycı omen deyin bana.
kilim kuruludur o. yanlış yazmışsın.
Virüsün kökeni, aşının yan etkileri konusunda hepimizi aydınlatan kuruldur.
Yakında katkılarıyla çıkacak:
uluvac isimli aşı faz 2 aşamasına gelmiştir.
10 yıldır, sözlüğe ilim irfan dolu entryler girip de diğer yazarlar tarafından sallanılmaması sebebiyle bir şekilde küstürülmüş ve bunun akabinde troll hesaplar alarak uludağ sözlük'ün imajını yerle yeksan etmek için çeteleşmiş bir takım kımıl zararlılarıyla mücadele eden bir devlet kuruluşunda bilimsel entry danışmanı olarak çalışmaktayım. evet sevgili arkadaşlar, sene 2010'ların başı, hiç unutmam bu sözlükte ne yazarlar vardı. allah sizi inandırsın Astrofizikçi Feryal Özel, Moleküler Biyolog Aziz Sancar, matematikçi Cahit Arf, tarihçi Afet inan, Dermatolog Hulusi Behçet Uz, Sümerolog Tarihçi Muazzez ilmiye Çığ burada yazardı. fakat gördüler ki sözlük kızlarının götünün kenarı, sözlük erkeklerinin adem elması, anın memesi gibi bir takım cinsel seksli başlıklar burada onlardan çok ilgi çekti ve onlar da bırakıp gittiler bu mecrayı. hatta bu üsttekilerden biri, "bir gün dünün en beğenilen entryleri " listesine girersem kafamı kesicem dedi. sırf ibneliğine kessin diye adamı listeye soktular. kesti o da. anın kafasına attı. değişik günlerdi. bilim vardı biliiiim.
Aralarında bulunduğum kuruldur.
Tek rakip ;

(bkz: Konyalı bilim adamları)
Üyesi olmak istediğim kurul.
Başvuru nasıl yapılır? Cv'yi nereye bırakıyoruz.
Tüm türkiyenin corona hakkındaki fikirlerini merak ettigi kurul. Gözler üzerinizde
Uzaktan kumandalı vibratör üzerinde yoğunlaşsınlar. Çok hayır duası alırlar.
(bkz: zızzt zızzt hah hah hah hah)
An itibariyle katılım için periyodik tabloyu ezbere bilme şartı getirilmiştir. Başkanlığımı ilan edebilirim sonunda.