bugün

müstakbel cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan için yapılan yardım kampanyasıdır. ilk örnek olarak ;

(bkz: uludağ sözlük recep tayyip erdoğan sevdalıları) başlığındaki kardeşlerimin adına, ben bir miktar bağışla başlıyorum.

görsel

alternatif link : görsel

böyle bir yönetici inanın kolay kolay gelmez dünyaya, o yüzden değerini bilmeliyiz. salt oy verip bırakmamalı, elimizden gelen tüm desteği vermeliyiz. allah sayın başbakanımızı her türlü kötülüklerden korusun, yüce türk milletinin başından eksik eylemesindir.
sıfırlayamadıklarını bağış olarak göstersin dediğim kampanya. rezalar, milletin anasını siken işadamlarıda katılsın kampanyaya.uludağ sözlükle sınırlı kalmasın. zira çok ihtiyacı var.
katılması şart olan kampanyadır.

ben katılıyorum:

alt komşular yazlığa gitti başbakanım. ışıklar yanıyor ama evde kimse yok.
görsel
dünyanın en fakir cumhurbaşkanı adayı olarak bilinen tayyip erdoğan'a başlatılan kampanyadır. katılması birilerine göre şart birilerine göre farzdır.

allahtan sokağa atacak kadar paramız yok.

bu arada,
adam köz gibi 160 lirayı ciddi ciddi göndermiş ya la.
AMK adam kendi kendi devlet olmuş hala para istiyor. Siksen vermem aminogluna.
sözlük yazarlarından destek beklenilen yardım kampanyasıdır.
ideolojik olmayan, ileriye dönük yatırım amaçlı girişim.

biz zamanında destekledik, şu bizim yeğenin işini hallediverin yatırımlarınız hayırlı olsun.
askerlerimizin başına geçirilen çuval
700.000 tl lik saat takan bakan
bilalciğin gemicikleri
ayakkabı kutuları
oslo görüşmeleri
andımızın kaldırılması
ziraat bankasındaki tc ibaresinin kaldırılması
şehitlerde kelle denilmesi
vatandaşa ananıda al git denilmesi
hergün yükselen akaryakıt fiyatları
bir türlü yükselemeyen asgari ücret
etnik köken ve mezhep ayrımcılığı
gezi parkı eylemleri
halkın dini duygularının sömürülmesi
gss dolayısıyla milyonlarca insana borç takılması
insanların özel hayatına müdahele edilmesi.
bunları bile bile 1 tl bile bağış yapana ancak gülüyorum.
Adam zaten bizden alacağını almış. Yıllardır yolsuzluklarla vergilerle eşine hastane zinciri oğluna gemi filosu kızına fırın zincirleri ve daha bilmediğimiz bir sürü şey...

Keşke o parayı gerçekten yardıma muhtaç birine bağışlasaydın.
hangi ülkenin Başbakanın yardım amacıyla başlatıldığı merak konusu olan kampanya.
ha bizimki içinse yardıma gerek yok o hepimizi teker teker cebinden çıkarır. dolarcıklar halinde.
Ben buraya beyin kırıntısı bulmaya geldim. Nefesi kokuyor açlıktan daha adama yardım derdinde.
osurarak desteklediğim kampanya.
götümü yırta yırta ohh.. feda olsun koçuma.
3 kuruş vererek katılacağım kampanya.
imanımızın gereği katılmamız gereken kampanyadır.

ulu önder erdoğan için ne yapsak hakkını ödeyemeyiz yani.
erdoğan sevgisi karşılıksız sevgidir. allah ömrümden alsın, ömrüne katsındır.
topladıkları paraları cep yapacaklar, gemicik vs alacaklar... inanmayın yani.
salak insanların katılacağı kampanyadır.
katılacağım kampanyadır.

kurban olsunlardır ona. hazretlerine
adam zaten 25 milyon lira almış bildiğin piyango çıkmış bu kadar mal varken askeri ücretinden oğlunun dahi 6 gemiciği olan adama yardım ederken ne hissediyorlar merak etmişimdir.

edit:55 milyon olmuş.
hep destek tam destektir.

onun düşmanlarına 9. tokadı atmak için pazar günü tüm ak partililer ve recep tayyip erdoğan severler sandığa gitmelidir.

rehavete yer yoktur. bir oy bir oydur. ona olan minnetimizi göstermek için rekor bir oyla cumhurbaşkanı olmasını sağlamalıyız.

sonuçta verdiğimiz oy yine bizedir.
şükürler olsun ki yardımlarımız boşa gitmemiştir. helali hoş olsun canım cumhurbaşbakanımıza.