bugün

bakire olmayanlara,lgbt lere,atatürkçülere kin kusmak,aşağılamak,malum partiye methiyeler düzmek,şakirtleri ve önderini aşağılamak veya pohpohlamak,siktiriboktan,hiçbir değeri olmayan başlıklar açmak ki bunların büyük bölümü bekaret üzerine ve am,göt,meme üçgeninde,ve daha niceleridir.
şahsıma sorulması gereken yollardır. artı oya oynamanın en kolay yolu kemalist, şoven, eli sikinde bir ergen olmak ya da hatun olmaktır. yuvarlak hiçbir mesaj ve anlamı olmayan şeyleri başlık altlarına gömmek sizi yukarılarda kılar.
artı oy almanın yollarını sıralayacak olursak;
1-ak parti düşmanı olacaksınız
2-bağnaz bir chp li olacaksınız
3-kürtlerden nefret edeceksiniz
4-sürekli olarak memleketi satıyollaaa temalı başlık açacaksınız
5-halktan nefret edeceksiniz
6-dine küfür edeceksiniz
7-ateizmden dem vuracaksınız
8-saçma sapan yazacaksınız ki anlaşılmasın
9-ırkçı olacaksınız.
Tayyibe kayın ataya tapın ateist olun birazda geçirmeli gömmeli bi aşk hikayeniz olsun.
ak partiyi eleştirin, başbakana alttan alta küfür edin, dinlere sövün, takım fanatikliği yapın. kürtlere hakaret edin, ölen ufak çocuklardan sürekli bahsedin bunu sömürün. ülkede sayısı artan camilere duyduğunuz rahatsızlıklardan bahsedin, ne kadar iyi bir tiyatro sanatçısı olduğunuzdan her hafta spor arabasına binip fellik fellik gezen bir tipmişsiniz izlenimini bırakın, bunu sağlayacak entryler girin. sanki hala lise okumuyor gibi yapın.
v.s.

buranın seviyesi de bu kadar düşük işte amk.

küçük inci sözlük = uludağ sözlük.
ak partiyi eleştirmek veya chp yi eleştirmek değildir. Hiç etliye sütlüye bulaşmamaktır. Eğer ak partiyi eleştirmek + oy sebebi olsaydı bu sözlükte karması -1000 olanların +1000 falan olması gerekirdi.

Devamlı duygusal olun böyle çeşitli acılarınızı falan anlatın. Aldığınız yaraları ve hayal kırıklıklarınızı ballandıra ballandıra anlatın sevgilinizin sizi terk edişini falan yazın tabi yinede onu çok sevdiğinizi söylemeyi ihmal etmeyin... bol bol artı oylanırsınız.
çoluk çocuğun araştırdığı yollardır. alamyın şu ergenleri sözlüğe. kendi fikirleri bile yok.
Doğruları yazın yeter.
hayatimstrat aklıma gelmedi diger feykleri, yazarımsının yaptığı gibi moderatörlere verin, geceleri o modu uçursun gündüzleri her entrysine gelsin binlerce artı oy.
Dogrulari yazmayin.
Dönek olun.
Entry sicin.
şahsımın nickaltına girip "tüh kaka çocuk, al sana pis" falan yazmak mesela.

denemedim ama yüzde yüz çalışıyor.

tabi birkaç tane de sizi oylayacak kanki munkiniz olması lazım bu arada.

gerçi düşmanlarımın sayısı da hiç yabana atılamaz sonuçta.

epey bir çoklar.

o konuda baya iyiyimdir,

kendimle gurur duyuyorum.
hiç belli olmuyor bu iş.
Aglama duvarinda gulesim geldi nickli yazarın nick altına eleştiri entry'si girmek.
Ben artılanmak istemediğim için yazmıyorum.