bugün

günü geldiğinde ulu önder'in, son kurtarıcının izmir'i son kez temizlemek adına bu şehre yapacağı heybetli ve görkemli giriştir. belki de izmir işte o zaman bütün müslümanlığın merkezi olacaktır.

o günün bir timsali için:

http://facedl.com/fvideo....eyna-yusuf-islam-cagri-fi

"işte orada geliyorlar!!!" diyen de benim.
izmirin temizlenmeye ihtiyacı yok aksine türkiyenin izmir gibi modern şehirleri örnek almasına ihtiyacı var yobazlığında b*kunu çıkartmayınız efendim diye tepki verdiğim olay...

not: benim tanıdığım bir tane ulu önder var oda m. kemal atatürktür tayyip erdoğan değil ...
(bkz: sulu önder)
Günahdır izmire adım atmak. Gavur şehirdir. Gitmeyin lan yobazlar bırakın güzelliğini kaybetmesin. Gerici düşüncelerinizle kirletmeyin denizini pisletmeyin havasını karartmayın kızlarını. Eğlence bitti hadi dağılın lan!
yine komik bir troll düşüncesi.
dikkate almayınız efenim.

geçmiş zaman olur ki = sulu önderin kulu
ulu önder atatürk'ten başkası değildir olamaz da.
yunanların girişi gibi olacaktır.
ayrıca genel olarak;
(bkz: geldikleri gibi giderler)
sabırsızlıkla beklediğimiz vakittir.
(bkz: orada dur derler adama)
Gördüğün rüyaları anlatmadan önce " gündüz gözüne " demelisin sevgili troll..
Tanım : (bkz: he amk he)
(bkz: geldikleri gibi giderler)
akabinde su izmiri bi girdim ki görmeyin, ama ayol bide cıkısım vardı ki hiç sormayın diyebelcegi gercegidir.
(bkz: tek önder ATATÜRK)
köylü: hocam bugün izmir'e girecekmiş bizim uluyan önder.
nasreddin hoca: dikkat etsin de izmir ona girmesin.
köylü: o değil de bize giren ne olacak hocam?
nasreddin hoca: onu oy verirken düşünecektin.
köylü: !?!?!?
yunanlıların ardından ege denizi onuda bekliyor olacaktır.
şakirtlerin çelişe çelişe iyice sıçtığını gösteren giriştir.

hani ulu demezdiniz lan siz? ironi yapacakken götüne girmesin kazıklar. dikkat.
eşeğe altın semer vurmanın alemi yok.

izmirin nesi var lan! bir ulu önder daha çıkarsa bu milletten, izmire değil güneydoğuya girer! kürtleşmeye yüz tutmuş topraklara girer, oranın yeni kaderini belirlemek için.

üslup ahlaka girmezse g.te girer, er geç.
şehrin havasını bozmuştur. git konya'da koyunlarını otlat teaayyip.
Hak yolunu bulursa recep bey izmire gidip sabah baliga cikar oglen plajda bira paptates keyfi yapar, kizlara bakar, denize girer... Aksama da raki sofrasinda afiyetle balik yer. Iste o zaman anlayin ki turkiye daha temiz daha duzgun bir yer olmustur...
ulu önder mustafa kemal atatürk'ün de dediği gibi; ''geldikleri gibi giderler''
12 haziran seçimleri öncesi görülmüştür. meydanları dolduran sevgi dolu kalablığa hitap ederken. peki noldu da izmiri alamadı. efendim bu dinsiz vilayetlerde seçimlerin nasıl yapıldığını hepimiz biliyoruz anlatmaya gerek yok. rakıya su kattıkları gibi seçimlere fesat karıştırırlar.
fame city'de olabilecek olay.

böyle atari makinası olur. ismi de bu olur.

eğlenceli değil bence.
12 haziran genel seçimleri öncesinde başta manisa olmak üzere çevre illerden parayla tutulan adamlar eşliğinde gerçekleştirilmiş eylemdir de ulu önder recep tayyip erdoğan kim a.q. o bırakın ululuğu, uluyamaz bile lan! anca kameralar karşısında yalandan şarlar.
normaldir izmir onun başbakanlığını yaptığı ülkenin bir şehridir.
tüyleri diken diken eden olaydır.
güncel Önemli Başlıklar