bugün

bilinen türkiye gerçeğidir, aksini iddia eden muhaliftir. bu sabit fikirliler böyle gelmiş böyle gidecekdir..
Ms. 50 gibi lan, hakkaten.
kölelik var doğru.

m.s. 50 çünkü yıl.
bi snicker ye kendine gelirsin denecek versus tur.
Zaman gectigi icin akp olmasaydi da bu yerlere gelecektik ki daha da iyi olurdu. Din adi altinda cikar adi altinda yapilan hersey ulkenin anasini sikmistir
Demokrasi anlamında da en az 50 sene ileri götürdü. sayesinde pkk'lı bakanımız bile oldu.
Zaten devletin işi hizmet.
50 sonraya götürmüşmüş.
Daha da mahvoldu.
Tecavüz, cinayet, kaçakçılık, uyuşturucu kullanımı arttı.
Ülkedeki tarımı bitirdi resmen.
Zaten eğitim sistemi desen ne olduğu belli değil, deneme tahtası gibiyiz, mübarek!
Şehitlerimiz arttı.
Hani bu adam başa gelince terör bitecektı?
Yalan, yalan, yalan...
Mehter takımı gibiyiz aq. 50 yıl ileri, 100 yıl geri. ileri gidiyoruz derken Bir bakmışız taş devrindeyiz.
Akpyi eleştirenlerin çoğu daha kendi parasını kazanmış değil çoğunun bakmak ile ilgili sorumluluğu yok. Ortak noktaları anti laik yönetim biçimi ile yönetildiği iddasi kısaca ulke yobazlarin elinde her 20 kişiden 15 i öyle yada böyle oyunu akp ye vermiş kitle bu döngü 3 kez tekrar bulmuş ise tesadüf değil. Bundan ne anlıyoruz. Sistemin bu şekilde işlemesinden kimse rahatsızlık duymuyor.. siz laik ve demokrat düşünen insanların yapması gereken yeni secimlerdir. Gerçi laik çağdaşin solculugu parayı buluncaya kadar. Sonrası istikrar para akışı iyi gittiği için mevcut düzeni alkışlar.
Eskiden avrupada çıkan bir ürün Türkiyeye 5-6 sene sonra gelirdi şimdi saniyesinde geliyo hatta bazı şeyler buradan gidiyor .
(bkz: ne demezsin)
Doğru değildir,doğrusu için:
(bkz: cani diktatör rte nin ülkeyi 50 yıl geriye götürmesi)
akp döneminden önce ateş etrafında,tanrılara bakire kurban ediyorduk liseliler bilmez.O yüzden yatın kalkın dua edin akapeye.
(bkz: let the linç begin)
ulu önder ve rte?
evet ileri götürecek,böyle ortadoğuya falan kaydıracak hatta ulan kıçımızda bombalar patlıyor ne ilerisi. ayran kafa yaptı sende herhalde !!!
George orwell - 1984
Okunup idrak edildikten sonra düzeltilmesi gereken başlıktır.
'Ulu Önder rte" ? komik misiniz arkadaşım? uluma kısmı doğru ama gerisine katılmıyorum.