bugün

bunun kendine ait bi blogu var. acaip acaip resimler falan var. korku sitesi gibi.
gayet büyük bir pipiye sahip bayan.
(bkz: önce dövelim sonra öldürelim)
sabah sabah güldüren yazar..

bi dakka bi dakka ne sabahı lan!? yeni uyandım ondan öyle geldi herhal..
author şakşakçılarının hışmına uğramış insan. hem ekşi de hem burda. kraldan çok kralcı olmak böyle birşey işte. şimdi bunun şerefine sikimin resmini çekip sözlüğün girişine asıyorum rahatsız olanı da götünde sikiyorum.
yani sonuçta kendisine yapılan çok pis birşey hayatın her alanında taciz devamlı olan birşey ve bu durum gerçekten insanın kanına dokunuyor bunun için kendisinin tamamen arkasındayım ayrıca bu sözlükte ona karşı olan tepkileride anlamak da güçlük çekiyorum yani size biri c.n.e. o.g.nının resmii ollasaydı iyi mi olurdu olmazdı işbu yüzde desteğim tam kendisine çünkü ekşide hakkaten çok abaza var .
oha lan. yani yuh. kızın burda yazılanlardan haberi bile yok. yani hayvanlık bu yaptığınız ama söylemek istediğim bu değil. o mesajları rapper ninja'ya ben yolluyodum. o nasıl ortaya çıkardı bu kız onu anlamadım.
bu hanımın başına gelen hiçbişi.. bana sms ile devamlı 8--> yolluyolar.. savcılığa gittim.. adam gülmekten dosya açamadı..
trixx'in inik göt sevdiğini cümle aleme göstertmiş yazar vesilesiyle. heyecanlandım cümleyi kuramadım.
kendisine özel mesaj ile penis resmi gönderilen, tacize maruz kaldıgını iddaa eden ekşi sözlük yazarı. bu tacizden sonra ekşi sözlüğü birbirine katmıştır kendileri. kendisine yapılan tacizi tüm sözlüğü mal etmekle, birçok üyeyi töhmet altında bırakmıştır. efendim olurda böle birşey başınıza gelirse, mesajı gönderen zatı engelleyin, sonrasındada sözlük moderatörlerine şikayat ediniz. kimse sizin özel mesajlarınızı bilmek zorunda değildir. bu arada suratını bile görmediğin bir insanı taciz etmek nasıl bir duygudur acaba ?
"siki yalarken dişlemeyin herif hoşlanmiyebiliii" diyen hatun.

bana link arattırmayın.
kendisi kızkardeşim olsa yemin ederim günde 8 kere döverim.
şimdi benim bi de ekşi sözlük hesabım olduğundan, yani ekşi yazarıyım ya ben şimdi gidiyim de orada da nickaltına yazayım bari. heheh.

nickaltına güldüren yazar kişisi yazmak istettiren yazar.
geçen gün bana "mausun ne de güzelmiş" senin diyen yazar dişisi. ben de bu cevabından cesaret alarak mausumun fotosunu çekip gönderdim. "ımmh" dedi.
zeus tarafından yoğurtsuz bakla yemek ve bağkurlu olma cezasına carptırılmısın kişi.

ey yüce zeus tarumar ettin adamı...
ekşi sözlük yazarı. o kadar çok yazıldı ki hakkında, artık nick altına tecavüz edilmesin istiyorum. *
ekşide kendisiyle alay edilen yazar.
fotoğrafı yollayan yazarın yaptığı kesinlikle saçmalıktır ve tacizin hiç bir şekilde meşrulaştırılacak yanı yoktur. penis yazdı diye fotoğraf yollanacaksa, sanırım tüm bayan yazarların, hayatlarında bir kere de olsa özel mesaj yoluyla bir tane penis fotoğrafı alması gerekir. burada bilgi alış verişi yapıyorsak, sözlüğü büyük-küçük binlerce insan okuyorsa, herkes haddini bilerek davranmalı. kimsenin kimseyi taciz etmeye, isteği dışında rahatsız etmeye hakkı yoktur.

ayrıca; bunun için sorumlular sözlükten uzaklaştırılmalıydı ya da gerekli başka bir yaptırım uygulanmalıydı. herkesin yazma özgürlüğü var ve istediği konuda, kimseyi rahatsız etmeden yazabilir. author'un suçu yoksa neden uzaklaştırıldı? bu da kesinlikle kişisel haklara tacizdir.

edit: ataraxia'ya teşekkürler.
kendisine resmi görünce ne hissettiğini sormayı çok isterdim. zira bu hanfendi kendisi bir erkeği çekici yapan şeyler başlığı altında kusursuz bir penis diyerekten ne kadar sapkın bir kişilik olduğunu göstermiştir. author ve ya penis in sahibinden bir farkınız yok.
'herkesin bir gece için yıkama yalama çektiği'ne evrildi.

âlem buysa kral odor. hayır yahu, odur.
burayi okuyorsa hayranlari olarak gelmesini istedigimiz ozgur turk kadini yazar. benim icin sozluklerin ayse armanidir.

hakkini ariyan kendisine kufur eden arizayi korkutup kacirmis olan kisi.
muadili bir yazarımız var, gelmesine gerek yoktur. * erkek mi kız mı belli değil ama ne fark eder? kız gibi yazıyor işte. burda da önemli olan ne olduğu değil, ne gibi yazdığı.

hatta ortalığı velveleye de vermiyor. gönderin fotoğrafları bakayım diyor. daha moderen. ar damarı çatlamış.
tecavuze ugrayan asagilanan her kadin gibi icine kapanip ne kadar ezik oldugunu dusunmeliydi aslinda.

her turk kadini bu yazar gibi olsa etraf sapik kaynamazdi bu kadar.
author gibi cumartesi gunlerini sozluklerde geciren bir loser olmadigi kesin olan yazilarindan dolayi cekici buldugum hatun.

edit enderun sevgilere sevgilerimi yoluyorum eheheh.uhuhuhu.
author'un am got muhabbetini dinleyecegime, bu hatun kisininkini dinlemeyi yeglerim. hatun yasamis, biliyor ve yaziyorda mina koyem. gokten am yagsa bize yarak duser, o da sekip gotumuze girer sozu su an uludag sozluk'un basina gelendir ey dostlar. gokten ug tek yagsa bize author duser.
(bkz: sansimizi sikeyim)