bugün

(bkz: faredir fare)
(bkz: kedidir kedi)
masum olmayan yazarlardır.

(bkz: Bu Grup Daha Genç Ananı Tanıyor Olamaz) *
görmekle kalmayıp, kaçırıldığını ve üzerinde tıbbi deneyler yapıldıktan sonra serbest bırakıldığını iddia eden yazarların gülüp geçtiği yazarlardır.
bu yazarların sözlüğü istedikleri zaman yok edebildikleri de rivayetler arasındadır.
"Hani nerde lan?" diyen yazarlardır.
meteorolojinin kullandığı, "uçan daire" şeklindeki uzaktan kumandalı hava durumu tespit cihazlarından birini görüp, "ufo gören masum sözlük yazarı" tribine giren kişilerdir.

-yahu feyk bu.
+neyk?
-feyk ulan, feyk!
sözlük başında fazlaca kalmış yazardır.
aralarında olduğum yazarlardır. gündüz vakti iki ay arayla iki kez görmüşlüğüm de şahitlerim de vardır, uçaktır o diyenlere acımam, sağlı sollu tokatlarım bir o kadarda haşinimdir. o değilde kendinizi özel hissetmek için daha ne kadar görmezden geleceksiniz dünya dışı canlıları anlamış değilim.
-Bizim takıldığımız cafe'de yaz kış bahçede oturuyoruz, ufolar sağ olsun.
+aaa! ufo gördün mü sen?
-hııı, ne var ki?!
+nasıllaaaaar?
-gayet sıcaklar.
+amaaaan, yirim.

(bkz: iğrenç espiri)*
her sondan sonra kendini bu durumda bulan yazardır.

- sevgilinden ayrılmışsın
+ ufo gördüm

-lan arkadaşın senin eskiyleymiş
+ufo gördüm..

-geçen..
+ufodur o.
sürekli gören biri olarak aralarında bulunduğum yazarlardır.

bu sabah yine gördüm iki tane denizin üzerinden gelip kumsala indiler. o sırada bir tanesinin kapısı açıldı ve içinden haktan akdoğan çıktı. eğilip kum ve su örneği aldıktan sonra gittiler. ya bu adam bunlarla anlaştı, ya da bizi çok fena yiyor.
iki sene önce bir ağustos gecesi gökyüzüne bakarken ufo görmüştüm. Ertesi gün mahallenin cinci hocasına kendimi okuttum bir daha görmedim şükür.
Ben bizim köyün yakınlarında bir gece vakti gördüm. Uçak, jet vb. Bir şey olması imkansız. müthiş bir şeydi.
katı pozitivist bir insanımdır...

cin, ruh, ölümsüzlük gibi şeylere inanmam. hala da inanmam.

ufo hikayeleri de hep saçma gelirdi kulağıma lakin 2017 senesinin eylül ayıydı yanılmıyorsam... kahvaltımı yeni yapmışım saat 14.00 sularıydı. gökyüzünde ve çok da yüksek de olmayan hatta çok yakın bir konumda bütün ayrıntısına varacak kadar inceleme şansımın olduğu bir cisim gördüm...

devasa bir ufoydu bu... jumbo ufo diyebiliriz... rengi kaplumbağa kabuğu rengindeydi..

çok fazla bölmeden oluşuyordu... daireseldi. bu bölmeler yaklaşık olarak 14 16 civarında olabilir...

bir süre bekledi sonra döne döne döne döne alçalmadan yükselmeden doğuya doğru gitti.... takip edebildiğim son yere kadar takip ettim...

a.q. şehrinde o gün nedense kimse dışarıda değildi.. arabalar bile geçmiyordu...

öyle bir andı ki çıt çıkmıyordu koca istanbul da.. kaç kere gözlerimi ovuşturdum. hayal mi görüyorum diye lakin hayal olmadığı son derece açıktı... en az 2 dakika doya doya seyrettim..

içeriden telefon alıp görüntülemek aklıma bile gelmedi...

ama internette görüntüleyenler var arkadaşlar..
Ben gördüm. Odama geldi. Dişiydi. Sanırım beni seviyor.
ben gördüm. hatta bir tur kullanmak istedim.
Masum değildir.