başlarda hoşuma gidiyordu ama mert fırat'ın pkk'ya övgüler dizdiği röportajdan sonra bıraktım. valla babamı tanımam.
Uludağda mahsur kalma olayı izlemek istesek avrupa yakası 82. bölüm izleriz biraz orijinal olun ya.
Ulan Mehmet g*tün donuyor hala başka şeylerin derdindesin.
Gecen haftaki bir sahneyi bu bafta tekrar vermislerdir. Sebebini bilen yesillendirsin.
Merve idolümsün bee.
yasak aşkın güzel gösterildiği, yasak aşka isyan eden mağdur kadının cadı olarak lanse edildiği, kaypaklığın yüceltildiği ve entrikanın iyi bir şeymiş gibi sunulduğu dizidir.
Fena dizi değil ama senaryoda içinden bir tırın geçebileceği boşluklar olunca insanın ilgisi sönüyor.

Yani koca otelin güvenliğinden sen kartları al sahibi gibi her odayı gez istediğini bul ve gir.

Daha önce de sağlık bakanlığı inceleme soruşturma yapmadan bir kliniği pat diye kapatıvermişlerdi vs vs.

Hiç mi danışmanınız avukatınız telefon açıp da gerçek dünyada işler nasıl yürüyor sorabileceğiniz bir dostunuz yok?

Senarist çok fazla gerilim polisiye izlemiş/ okumuş bu birikimini yansıtmayı başarıyor; ama en sıradan günlük olaylarda acayip çuvallıyor.

Ayrıca devamlılık hataları var. Yakışıklı jön ayvalı kereviz için önce anneannem çok yapardı diyor sonraki bir bölümde babaannem çok yapardı diye yumurtluyor (veya tam tersi). E tabi olayın ciddiyeti sıfıra iniyor. Yok mu bu senaryonun devamlılığını kontrol eden bir öğrenci stajyer?

Velhasıl çok iyi başlamıştı; hala bazı yönlerden merak alaka uyandırıyor ama git gide irtifa kaybetmekte.
görsel
Şuraya bi gecede sekiz kapı dolaşan bir çöp poşeti koyalım.
görsel
az once ilk ve son kez kisa bir sure izledim. aklimda kalan teksey herkesin birbirine tatlim diye hitap etmesi.
bu mehmet arzu nun hasretinden degil de dolmalarin, sarmalarin hasretinden pisman oldu kesinlikle. Her bölüm gözümüze kalem gibi sarmalar sokuluyor. yeter artik.

oya nin etik olacagim diye yaptigi salakliklardan da cok sikildim. bi sal artik kendini oya ya.
sarmasik orasi tek basina iyi olamazsin.
2 haftadir cok durgun gidiyor dizi. herkes teke tek savasmaya calisiyor. eski entrikali, heyecanli, limonlarin yerlere sacildigi bölümleri özledik.
Türk kadınının günlük hayatını anlatan bir dizidir.

4 kadın,eski arkadaşlar ve birbirlerinin kuyularını kazmaya çalışıyorlar.

Çok tutulmasına şaşırmamak gerek,türk halkı sever entrikaları.özellikle kadınların hoşuna gidiyordur.Hatta bazıları kuyu kazma planlarını bunu izleyerek geliştiriyorlardır.
Sarmaşık vakası sorgu kayıtları ennn sevdiğim.
Öldürmeyen Allah zaman zaman Merve'nin bile tarafını tutturuyor.
masaya bak şampiyonlar ligi gibi.
neden 3 hafta oya mesela 3 gün vereydin niye hafta.
Oya karakterinin anlamsız susmaları, ezik cevapları ile içimi bayması dışında karakterler ve olayların insanın merakını celp ettiği dizi.
Başarılı, seyir keyfi yüksek, olay ağı heyecanlı,Oya'nın samimi olmayan aşk acısı dışında bilinen duyguları güzel işleyen, bilinmeyenleri de hissettiren, sürekli ben olsam şöyle yapardım dedirten dizi.
karakterlerinden oya için çiftlik bank'a para kaptırmış diyorlar. ben inandım.
Senaristini birileri öldürse de dizinin adı hakkını verse. Bu kadar salak bir senaryoyu yazan biri kesin bu sözlüğe üyedir. Merhaba Meriç nasılsın?
araklardıkları dizilerdeki hikayeler bitti, haliyle bunlarda bitti. sakız gibi sündürüyorlar.
Bu Oya'nın saflığı beni öldürecek. Artık harekete geç be kızım...
Yeminle şu dizinin adını duydukça tüylerim diken diken oluyor.
bir tane değil, bir kaç tane cinayet beklenen dizi. mantık hataları çok oldukça da fazla. en basitinden son bölümde. damat mehmet bey'in teli kapalıdır oya ve asistanı adamı yanık gibi arar. la düğünde ya bu adam, hiç mi tanıdık yok. salon yeri de belli.

tatlım merve. işini hakkı ile yapıyorsun.
abuk subuk cinayetler.
Diriliş, payitah izlemeye ıq su yetmeyenlerin ahlaksız dizisi. Evet onların izinden gidin. Onlar gibi olun.