bugün

kurul sınavına 1 hafta kalmış tıp fakültesi kızlarıdır bunlar. hayatları yat, kalk, tuvalete git, yemeği ayak üstü 5 dakika ye hemen notlara gömül kısır döngüsünde sürer gider. tabi bu kısır döngünün içinde insanlığa dair sadece yemek, uyku ve tuvalet gibi temel ihtiyaçlar yer alır. kimsenin aklına kuaföre gidip de kaş bıyık aldırmak aklına gelmez. asosyal ki belki de gaylerdir tıp fakültesi erkekleri ile bu dönemde kanka muhabbetine girerler. not değiş yokuşu falan yapılır, muhabbet "biradar, aga, hacı" kıvamını almışsa bi kuaföre uğramakta fayda vardır.

edit: bugün fakültede konuşulan bir konuyu buraya taşıdım, ben de tıp fakültesinde okuyan bir hatunum. kimseye çamur attığım falan yok, bu geyik fakültede her sınav dönemi öncesinde geçer zaten. kimse günde 15 saat ders çalışırken kaş aldırmaya kuaföre gitmez. kızlar çirkin demedik bakımsızlar son 5 gün kala sınava. bu ikisinin ayrımını yapamıyorsanız zekanızdan şüphe duyarım. düzenli bakımını yaptıran ben gibi tıp öğrencileri komitelerden 34 alıp oturur. sonuç bu.
(bkz: çelişkinin böylesi)
çoğu kişini ben böyle çelişki görmedim demesiyle son bulacaktır. o ne lan?
(bkz: mühendislik fakültesinin yakışıklı kızları)
sadece abartıdır. ben hiç öylesini görmedim. diğer bölümlerdeki gibi eli yüzü düzgün ancak biraz daha zeki olurlar sadece.
yok öyle bi kız.turizm kızlarından sonra en güzeller tıptan çıkyıor hoca bi kere. fıstık gibiler. uzanılamayan minder hesabı olmuş bu. olmamış yani.

not : klinikten yazıyorum.
oltayı da attık , bu da olmazsa giderün bu sözlükten.
saçmadır. tıp fakültesinde okuyan insanlar da gayet normaldirler.
hukuk fakültelerinde de sayıları pek fazladır lakin okul bittikten sonra evrim geçirip mankenleşiyor meslektaşlarım.
bir de mühendislik fakültesinin yakışıklı kızları vardır ki;

1. yıl normal kız gibi görünürler,
2. yıl bıyıkları çıkmaya başlar,
3. yıl tesbih felan hak getire,
4. yıl aileleri evlen diye baskı yaptığı için kız kaçırırlar.

böyle de feci bir durum var, sen haline şükret.
o bölümü 6 yılda bitirmek kolay mı? kendilerine ayıracak vakitleri kalmıyordur ders çalışmaktan. tabi ki şaka yakışıklı kız yoktur, bakımsız kız vardır.
yakışıklı yerine güzel kelimesini kullanırsak şaşırtan kızlardır. şöyle ki tıp fakültesini kazanan bütün erkekler tıp fakültesi kızlarının hayatlarında görecekleri en çirkin ve en bakımsız üniversite kızları olacakları yıkıntısıyla başlarlar fakülteye. ama zaman geçtikçe görülür bakılır ki potansiyel hiç de o kadar fena değildir yani. diğer fakültelerdeki başıboş, orası burası yırtık pırtık, kaşar hatunlar burada yoktur. olmasın da zaten. güzel ve en azından zeki oldukları konusunda şüphe duymayacağınız hatunlar gelip oturur bu sıralara. sonuçta tıp kazanmış bir erkeğin gidip de başka bölümlerden bir kızla çıkması arada bir uçurum yaratacaktır emin olun. kız ile erkeğin yeri değişirse yine aynı olay.

her neyse konu çok dağıldı sonuçta, tıp zordur, ağırdır, en kolay senesi bile adamın götünden farklı gruptan kan alır. * o yüzden komite zamanlarında erkeklerin sakallı, kızların bıyıklı olması doğal karşılanır popülasyon içinde.
bütün fakültelerde benzerlerine rastlamak mümkündür.
Mevzu yakışıklı kızlarsa mühendislik fakültesinin kızlarının eline kimse su dökemez.
(bkz: mühendislikte iki kız var: birinden ben güzelim, diğeri benden yakışıklı)