bugün

Gidip didi didi didi diye reklam sarkısı yaparlarsa gelismez tabi.
Cezaya olan saygımızı da yitirdik vesselam.

Rapci falan degilim baslık basa kaldı.
Bilginize.
Doğal olandır.

Mamımımamımımamımı ananın amı.

Anlayamıyoz ki amk.
diss atmalar yada çok aşırı küfür barındıran parçalar yüzünden de olabilir laf soktuğunu zanneden ama sözlerinden 4 te üçü küfür olan yeni yetmeler de engel oluyor.
gelişmesin zaten böyle müzikmi olur lan. bide kekolar bulaşmış bu işe şimdi geçen gördüm adam çay içiyo evde video çekmiş diyoki bilmemkime diss atıyorum amua godumun evladuuuu falan diyo .
Dinleyici kitlenin rap kültürünü "ye yo yea" sanması, cap takınca daha iyi dinleyici olduğunu sanmasından kaynaklanıyor albüm satamayan MC direkt diss olayına geçiyor ne yaparsınız sistem böyle.
Undergraund kültürünün terk edilmesinden kaynaklanmaktadır.
Rapin toplumun hiciv merkezi olması gerekir!
Lolipop yalamak, soğuk çay reklamına şaklaban olmak değil!
rapcilerin değer görmemesi azıcık ilgi göreninde bi taraflarinin kalkması ve sektördeki para sıkıntısı.
Jagged, allame , hayki, dilkeş kardar, saian ve GAZAPIZM
ever beyler bayanlar GAZAPIZM bi dinleyin ve sonra türkçe tap hakkında karar verin kalite konusunda
Tabiki bir eminem kapasitesinde yeteneğine sahip Türk yok ama çokta geride değiliz.
gelişmekten kasıt daha fazla dinleyiciye ulaşmaksa bırakınız efendim böyle kalsındır.
şahsen doğru düzgün rap yapan adamların , rap kültürünü küfür edip laf sokma hızlı konuşma ye yo adamım gibi kelimeler kullanma olarak görenler tarafından dinlenmesine gönlüm razı olmaz. onlar asi stayla falan dinlesinler iyi böyle.
Değer vermekten kastınız ne ? Herkes tarafından dinlenmesi mi ? Bu sizi neden ilgilendiriyor ki ben haz aldığım müziği dinliyorum sadece her yerde karşıma çıkıp çıkmaması veya diğer insanların dinlemesinin bir önemi yok.
saman kardeş ana avrat sövülüyor diye müziği savunuyo bana. millet ana avrat küfür ediyor sende müzik diye dinliyorsun işte ben onu eleştirdim zaten. eminemde sövüyomuş, e istek yap bi de sana sövsün yeni albümünde ak.