bugün

Öncelikle tecrübelerime dayanarak oluşturduğum ve arkasında durduduğum nacizane başlıktır.

Nice nice zamanlar önce birlikte olduğum bir dişi kurt ile aramdan geçen olaylar beni bunu yazmaya, itiraf etmeye zorladı.
Olay şudur ki bu turk milletinin kızı şehvetinden kendini kaybetmişcesine azmış, abisinin penis boyunu milimetresi milimetresine kadar bilmiş ve bana da söylemekten çekinmeyen, abisiyle çıplak duş alıp bunu garipseme garipseyen, abisiyle çıplak uyuyabilen hatta ve hatta erkek kuzeniyle aynı yatağı çıplak bile paylaşabileceğini savunabilen, ben utanırken kendisi iyi bok yemiş gibi gayet olağan bir durum olduğunu savunan mahrem duygusu bulunmayan azgın mı azgın şirret mi şirret kız değil norrospu demeye, sevgilim demeye dilim varmadıgı şahsiyettir efenim. Neyseki yollarımız artık ayrı. Dikkat etmek lazımdır efenim hele de ciddi düşünüyorsanız uzak durun, eğlenmelik düşünüyorsanız bu kızı pas geçin, sokakta görürseniz yolunuzu değiştirin.
Aynı otobüse, dolmuşa, metroya, metrobüse, tramwaya, deniz otobüslerine mümkün mertebe binmeyin.
Ahlakı bozulmuş bir türk milleti geliyor a dostlar birde kendilerine aydın derdi bu aile...
Böyle aydın olacaksanız miktirmeyin, siktirin gidin bu ülkeden asinile olmuş pislikler, mahrem nedir bilmek, utanmak, ar duygusuna sahip olmak cahillik, geri kalmışlık ise ben cahilliğimle mutluyum beyler..