bugün

büyük devletler kontrol altında tutmak istedikleri bölgelerde karışıklık çıkarmak amacıyla milliyetçilik akımını yayar ve bölge halkını birbirine düşürür.enayi olmamak gerekir.bu durum çok hassas bir konudur
o silahların satışından para kazananlardır. bundan ötesi hikayedir.
Tehcir zamanı buhar olan 400 bin Ermeninin olduğu düşünülüyor şimdi onlar kürtlerden daha kürt.
tüm dünya işi bırakıp bunun için uğraşır. hiç kendinize bakmayın.
ingiliz, fransız, amerikan, rus ve israil ibnelerinden oluşan topluluk.

1991'de şırnak'ta 2100 metre yüksekte ufak ebatlarda obus bulunuyor. körfez savaşı esnasında amerika bizim incirliği kullanıyor. dost ve müttefik güç amerika(ag). amerikan helikopterlerinin uçaklarının kalktığı incirlik ırağa teçhizat taşıyor(?). şırnaktaki dağlık yapının zorluğunu bilen bilir. bırakın obus çıkarmayı 2100 metreye bir insanın çıkması bile zordur. sonradan anlaşılıyor ki bizim incirliği emanet ettiğimiz amerika özel paraşüt sistemiyle pkk'ya silah yardımı yapıyor. vay arkadaş bir millet bu kadar kahbe olabilir.

bu iki milleti düşmen etmeye çalışanlar arasında gladio ve suriye'nin muhaberat servisinde var unutmamak gerekiyor.
(bkz: amerika)
ahmet kaya nın işaret ettiği öznedir. 'türk halkını bana değil türkleri kürtlere düşman etmeye çalışıyorlar. kardeşliğin kazanacağı günler elbet gelecektir. ben bu oyunu dün bozdum bugün de bozarım'