bugün

israil den beter olurduk, Avrupanın kuzey kore olurduk.
Eminim, bizimkilere kutsal kitaplarında vadedilmiş toprakların tüm dünya olduğunu söylediğinde, fiuvv.
Neler olurdu neler.
türklerin içinde zaten milyonlarca yahudi var. acaip bir komplo teorisi. türkler yahudi olsaydı olacakların anlatıldığı başlık.

ama ben neden komplo teorisi üzerinde duracağım. şimdi arkadaşlar aslında tarih filan uydurma olduğunu biliyoruz. tarihi yazanlar batıdaki bir takım yahudiler. bu tarihi de tam olarak götünden uydurdular elbet, araştıracak hali yok ya. adam tarih kitabı yazacak, dur şurdan bir kaç yüz tane tarih kitabı okuyayım diyecek hali yok, çünkü kitap yok ortada. ne yazsa zaten kabul edilecek, başka çare yok. haydi bismillah zort deyip götünden tarih yazıyor adam. yazarken ne yapması lazım, elbette türkleri buraya ait değilmiş gibi gösterecek ki ileride bu toprakları ellerinden alabilsinler. mesela dikkat edin, türkler ten rengi olarak batılılarla hemen hemen aynıdır. anadoluya gelen ve çinliye benzeyen osman bey'le pek benzerliğimiz olduğunu söyleyemeyiz. bunu geçen gün bir tarihçiden okudum, türkler, aslında romalılardan kalan halklardır ve tarih de uydurmadır. yani burada kalan halkları ilerde buradan çıkaralım diye batılılar anadolu roma halkına uydurma tarih yazmıştır. ne olacak işte, gidin gerisin geriye orta asyaya, ordan geldiniz. pekii biz orta asya'dan niye geldik anadoluya? hiç düşündünüz mü? kıtlık vardı. okuyun tarih kitapları kıtlık vardı der. pekii kıtlık var diye orta asyadan 1 milyon türk göç ediyor da, aynı yerde bugün 1 buçuk milyar çinli nasıl geçiniyor? ha demek ki kıtlık nedeniyle göç etmek teorisinde bir mantık hatası var. mantık da bunu gerektirir. halklar hep aynı yerdeydi. ve türk halkı da ebediyyen ve ezeliyyen bu toprakların efendisidir. bu ülke halkları roma halkını oluşturduğu için yahudisi de vardır. yaklaşık 2 milyon filan kripto yahudi var. mesela acun ılıcalı kripto yahudidir bak, ben buna inanıyorum. benim dini inancım böyle.