bugün

türklerin; büyücüler, hobbitler, cüceler, entler, rohanlar, gondorlar, orklar, goblinler, troller ve elflerle birlikte bir dünyada yaşaması sonucu olabilecek durumlardır.
kesinlikle elfler gibi şehirlerimiz olmazdı. etrafınızdaki mimari yapılara bakarsanız (tarihi binalardan bahsetmiyorum) ne demek istedigimi anlarsınız.
Kızıl elma ülküsü yüzünden hepsinin şehirlerinini fetih etmeye çalışırdık.
Türkler rohanlılara benzerdi.
mehter marşı eşliğinde orglarla savaşırdı.
Bizim eski neslimiz sürekli at üzerinde koştuğunu düşünürsek sanırım rohanlılar gibi olurdu. Evet evet kesin rohan gibi olurdu. Rohan'dan tek eksik yanımızsa banko mimarimiz olurdu.
Çoğu türk kızımız dikkat çekmezdi hobbitlerin arasına karışıverirlerdi. Şahsen,bugün boyumun 1.55 olmasını öğrenmemle birlikte özüme köyüme Shire'a dönmeye karar verdim. 1.60 diye ne güzel inanıyordum ben mutlu mesut yaşıyordum. 1.55 ne ya azcık iri olsam hatta cüce olup maden kazacağım.
*osqiliath'ta köprü olurdu.
*Rohirrim askerleri asgari ücret alırdı.
*minas trith'in her katında havuz olurdu.
*isengard da fangorn ormanlarında ki ent'ler nefes almalarından dolayı büyük problemler yaşardı.(ve tabi orclarda)
yazarlar gondor sözlük te yazardı.

türk kızları gitsin elf kızları gelsin derlerdi.

sn bna br gç yzğü gtrmdn .s.s.s.s.s diye trip yerlerdi.

iktidar partisi orklarla görüşmeye giderdi.

türk, ork kardeş, bölenler kalleş slogan olurdu.

elflerin yaptığı 3 5 bin yıllık yapıları yakarlardı.

saurona gelince sauron öldürmeyi iyi bilirdi.
Önce Minas morgul'u fetheder Sonrada icine gecekondu yapar, kalan arazileri ali ağaoğluna hibe ederdik. Zall'ın orada açacağı minassözlük'te biz olmasaydık diye başlayan başlıklarla elflere giydirir, hobbitlere küfür ederdik. sanırım minasözlüğünde solframesinde en başta "orclarla yatan hatun" ; " orklarınki kac cm "; "elf kızını tenhada yakalamak" gibi başlıklar olurdu.
kendi generallerini mal mal davalarla içeri attırırlardı herhalde.
rohan diyarından göç edip isengard sınırına yerleşir, burada küçük bir beylik iken orklarla yapılan mücadeleler sonucu imparatorluk haline gelirdi. isengard ı alarak yeni bir çağ açarken sauron a bu sevdadan vazgeçmesi çağrısı yapılır vazgeçmezse üzerine ordu gönderilirdi. 2 kez sauron kuşatılır, bir türlü sauron ele geçirilemezdi.
orayı yıkarlardı.
frodo baggings mordor'a yürümek zorunda kalmazdı, atlardı dolmuşa oh mis.
Mordor diyarını ziyaret etmeye gelen sarışın 1.80 boylarındaki elf, kapkaç saldırısına uğrayıp, tecavüz edildikten sonra 18 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Gondor beyaz kule askerleri, olayın zanlılarının robot resmini çıkardıktan sonra halen zanlıların takibinde olduklarını belirttiler.
isengard kulesinin önüne kırmızı şahinle gelinirdi. sarumanla gandalf cumaya giderdi. oruç, elf peksimetiyle açılırdı. ezan minas tirith in zirvesinden okunurdu. mahalle maçı helms deep te olurdu. shire dan da on numara meyhane olurdu.
orta dünyadaki liseliler sayesinde dünya türk olurdu.

benim yokluktan orc' la sevişen arkadaşım var. biz öyle milletiz arkadaş! orc' la sevişiriz, gandalf' ı kapıya bekçi diye dikeriz.

mordor' un ileri demokrasisi sayesinde kürtaj falan da yok oh mis. iki satır şeker portakalı, iki posta orc.
elfler türktü denebilirdi.
" Gel abi bu ayakkabıyı Aragon giydi" şeklinde sesler duyucağımız pazarlar olurdu.
gondor ile rohan'ı birbirine düşürüp yok ettikten sonra mordor ile denge politikası izleyip isengard'a girer sonra tüm düşmanlarını halledince mordor'a yürürlerdi.
nazgûl ları evcilleştirirlerdi.
y.e de orta dünyadaki orgları tarif ederken türklerin özelliklerinden etkilendiklerini düşünürsek, zaten vardık diyebiliriz. Orglar davul çalıyordu, dünyada savaşa bizden başka davul çalarak giden var mı ki.

(bkz: orta dünya)
elfler savaş kazanınca bunu havaya ok atarak kutlardı.

(bkz: maganda oku yine can aldı)
- içtiğimiz Ent Suyu Mezemiz Lembas, Harun abi ordan bi Miruvor daha çek.
+ Pippin göster amcanlara Pippin'i.
gibi diyaloglar olabilirdi.
minas trith ten ezan sesi duyulur, rohirrim atlıları akıncılar olur, mimari harikası saraylar yerine kesinlikle otağlarda kalınırdı.

öyle büyülü abuk sabuk hayaletli ortamlarda yüksek sesli "bismil..." ler çekilirdi.