adamlar toplu taşımada, sahilde her yerde kendi ülkelerinde dolaşır gibi dolaşıyorlar. konuşurken üstten bakıyorlar.
yaşlılara yer veriyorlar, gürültü yapmıyorlar ve muhafazakar bir aile yapılanmaları var. ibret alınmalık medeniyet bu işte.
ben dededen zafer partiliyim o yüzden sesim çıkmaz kardeşim. benim gücüm sadece gariban suriyeli mülteciye yeter (!)
bana da gövde gösterisi yapabilirler. ben okeyim.
Onlarda siktirsin gitsin.

Öncelik it gibi yürüyen araplara tabi.
olum adamlar asker kaçağa lan.gibsen ses çıkarmaya korkarlar.geri savaşa göndermesinler diye..
asker kaçağa bir insanada saygı falan göstermem.
Yüksek Bir kültürleri var.
rus un her tarafı bize üstten baksa ne olur lan...bu kadar küçümsemeyelim kendimizi bir zahmet.

ancak tatil beldelerindeki ekmeğinin peşindeki (!) esnaflar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. o arkadaşlar 3 kuruş daha kazanmak uğruna tesisindeki türk ü ezdirmeyi dert etmezler çünkü.
kendine fiyat etiketi koyarsan, parası olan seni satın alır. ağzını açıp bir kelime edemezsin. "vatandaşlığın 400k USD, bu durumdan rahatsızlığın kaç para lan? verelim de sus!" derse ne diyeceksin?
Allah'ın mujikleri gövde gösterisi yapsa ne olur yapmasa ne olur. Elit sınıfından olsa bi nebze kabul...
Tarihin her dönemi bedel ödemiş ve yüksek kültürel değerlere sahip bir ulus.
Türkiye'de bulunanlar üst nitelikli ve yüksek eğitim donanımı olanlar.
Birileri savaş kaçkını işgalci beslemelerle karşıt gösterme çabasında.