bugün

ciddi bir rekabet içinde olmaktır.
yurt dışında standart olmayı getirir.
isveçte yakışıklı olmaktan çok daha zordur. amk stockholm ünde kızlar durdurup konuşmaya çalışır ülkemde yansam üstüme işeyen kız olmaz. nedir kardeşim bu uçurum?
sadece "aa şu yakışıklı çocuğa bak" diyen kızlara bakış atıp sonlanacak eylemdir.
tüm dizilerin başrolünde yada a kadrosunda oynamaktır...istersen hiç rol kabiliyetin olmasın önemli deil yani....dizilerin ve filmlerin başrolünde kalas gibi dura dura ve başrolde oynaya oynaya öğrenirsin oyunculuğu....for example kıvanç tatlıtuğ, çağatay ulusoy yada kenan imirzalıoğlu....
büyük bi lütuftur....yanlız ben yakışıklı olmaktan bahsediyorum, kendini yakışıklı sanmaktan bahsetmiyorum...yoksa bana da evde annem, kızkardeşim,kuzenlerim ve arkadaş çevremden beni sevenler yakışıklı filan diyip övgüler düzüyor ama onlar sevenlerin verdiği gaz...yakışıklı olmadığımı biliyorum...

yakışıklı olsan gerçek manada zaten farkedilirsin...bi şekilde fotomodellik, mankenlik teklifi filan kesin alırsın...ama kendini yakışıklı sanıyosan da işte böyle önemli olan paradır, kariyerdir filan diye saçmalar durursun...
am ustunde findik kirmak midir nedir iste o dur..

edit : imla
Genelde krolar var ama , Yakışıklı olan da yok değil haniiii
bok atılmaya maruz kalmaktır. kıskançlıklar vs.
Kolay kolay mutlu bir ilişkisi olamayan insan olmaktır. En iyi ihtimalde sevdiği kıskançlık krizlerine girecek ve o ilişki de sonlanacaktır.