bugün

Sevgili bulamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Yanılıyorsunuz.

Şimdi kendimizin yaşını cinsiyetini yaşadığımız yeri öncelikli olarak yazalım 24-erkek-istanbul. Bir yaş aşağı,kendi yaşım ve bir yaş yukarı olmak üzere 23-24-25 yaşlarındaki kadınları ele alcağız. Türkiye'de 24 yaşındaki insan sayısı tahmini olarak 1 milyon.
1 milyon insandan 500 bini kadındır. 23-24-25 yaş aralığını ele aldığımızdan (500bin x 3) 1.5 milyon kadını inceliyoruz.
Nüfusun 5'te 1'i istanbul'da olduğunu düşünürsek 300 bin tane kadın bulunuyor . Her 3 kadından 1'inin sevgilisi olduğu,1'inin sevgili işlerini düşünmediğini kalan 1'inin de sevgili olmaya uygun olarak düşünürsek 100 bin tane kadının uygun olduğunu görürüz.
Her 10 kadından 2 tanesini güzel dersek 20 bin tane güzel,sevgili olmayan,istanbul'da yaşayan ve yaşı yaşımıza uygun kadın bulunuyor. Her 5 güzel kadından 1 tanesiyle iletişim kurabileceğimiz varsayarsak 4 bin tane iletişim kurabileceğimiz güzel kadın bulunuyor.
Her 8 kadından 1 tanesi bizi kendine uygun (tip,para,kültür vs.) bir eş olarak sevgili olarak görse (ki bu bireyin kendi yeteneklerine göre artabilir) 500 tane uygun kadın bulunuyor.

500 tane istanbul'da yaşayan,güzel,sevgilisi olmayan,kendimize ve yaşımıza uygun potansiyel sevgili bulunuyor.
Özet olarak hiçbirimiz "bana kimse bakmaz" demesin.

not: Bu inceleme her cinsiyete,yaşa veya farklı kriterlere uygun olarak düzenlenebilecek esnekliktedir.
Kirk yapar ve milliyetci hareketin kirkinci yili kutlu olsun.

Bir olasiliktir.
kerhanede bakire bulma ihtimalinden daha düşük bir ihtimaldir.
saçım olmadığından imkansızdır, bu tiple imkanı yok. aslında boylu, poslu uzun süredir body yapan da bir adamım, suratım da eh işte güzel sayılır ama saç yok ve dazlağım, bu yüzden imkansız.

hani yanlışlıkla olsa da kesin meteor falan çarpar, kıyamet kopar. doğal seleksiyon kesinlikle genlerimin devamını istemiyor, bunu çok önceden anladım da niye lan sırf bu yüzden, intihar edeceğim.
farklı şehirde ve sevgilisi varsa bu oran daha da düşer.