bugün

okumadım ama yaşamadıklarını da nereden çıkardın ? hangi coğrafyada yaşıyosun bilmiyorum ama açık açık söylenmese bile kızlar da cinselliği yaşar ve en doğal hakkıdır. ben istediğimle yatarım ama karım bakire olsun diyen ayıları zaten hiç saymıyorum.
valla kusura bakma ama amina bile koyuyorlar!
sizinle yaşamadıkları için mi yaşamıyor sanıyorsunuz anlamıyorum..

kendi hayatıyla türkiyeyi özdeşleştiren zavallı beyanı..
genelleme yapmayı seven tipik türk yazat beyanı.
erkeklerin gizlilige önem vermemesindendir. bacak omza yapan internete yüklüyor amk. herkes bir ekonovich değil.
yanlış tesbit.

Öyle ki son zamanlarda bu konuda bir çok erkek arkadaşımdan kızlardan korkmaya başladıkları yönünde duyumlar alıyorum.

cinsellik yaşamayan Türk kızını bırak çünkü yok öyle bir şey tam tersi ilk buluşmada adamı kuytuya çekip saldıran kızlar var sanırsın 30 yıldır pipiye hasret kalmış.

örnek:
telefon çalıyor saat gece 01:00
+efendim
-elif uyuyor musun
+film izliyordum, hayırdır sen beni bu saatte arar mıydın
-ya sabahtan beri aklıma bir şey takıldı da
+dinliyorum
-gizemle ilgili
+anlat
-ya bu gün gizemle buluştuk
+siz çıkıyor musunuz
-evet daha yeni yani bu gün ilkti neyse dinle;
biz bu gün gizemle buluştuk sonra sinemaya gittik film izledik sonra yemek yedik falan
+eee ne var bunda
-şu var beni bir binaya soktu yapıştı durağıma ne yapacağımı bilemedim
+ ne yani ben mi anlatayım murat
-bak ben emin olamadım yoksa ne yapacağımı bende biliyorum ama kız bakire mi değil mi bilmiyorum bir şey olur başıma kalır diye geri çektim kendimi. Biz bu konuları daha önce konuşmadık dedim ya ilk bu gün buluştuk çok fazla mesajlaşmadıkta
+diyorsun ki gizem bakire mi
-aynen sen bilirsin
+valla bakire mi bilemem ama daha önce ilişkisi oldu yani cinsel ilişkisi. Şimdi annemler biri duyacak gece gece
-yani
+anal yapmış ama bakire mi bilmiyorum

örnek 2:
gecenin üçü mesaj geliyor
-kız uyudun mu
+Hayır
-Naber
+iyi
-ya ben bu saatte seni rahatsız ediyorum ama
+evet ozi rahatsız ediyorsun ama
-sevgiyle konuşuyoruz bir süredir
+eee
-geçen gün buluştuk
+eee
-sinemada şey oldu
+ney oldu olum ya gece gece
-anla işte
+seviştiniz mi
-Hayır ama manyak film boyunca benim oğlanı okşadı
+bana ne bundan
-kız daha 17 yaşında ve abartısiz söylüyorum "işte bu be" dedi okşarken
+ozi bana ne bundan ayrıca sen 23 yaşında adam 17 yaşındaki kızla çıkarken iyi de o öyle yapınca mı kötü oldum
- ya kızım ne kötü olması sikmemek için zor tuttum kendimi
+bildiğim kadarıyla bakire değil
-valla mı
+evet
-tahmin etmiştim tam o. O kız Sağol ya ben de bunu omerak ediyordum.

amk sanki ben haydar dümenim gibi bunları bir de bana soruyorlar, anlatıyorlar. ki tam tersi de olmuyor değil.

Örnek:
dedi kodu yaparken
-üf barış mı tam çocuk o ya
+ne alaka kızım iyidir barış
-dünyanın en iyi adamı olsa neyime
+hayırdır niye öyle dedin, hem niye çocuk dedin onu da anlamadım
-çok tecrübesiz elif ya
+ha
-sevişmeyi bilmiyor ya da daha kötüsü beceremiyor
+ Oha amk barışla yattın mı
-geçen ramazan bizimkiler köydeydi ya bir gece çağırdım hemen geldi ama
+tamam tamam anlatma.
Namuslarını hiç kimse için değil, sadece kendi saygın kişiliklerini korumak için. Sikişken kıza, kimse güzel gözle bakmaz.eksileyin şimdi çakal ruhlu abazanlar.
Ahahajaha hayallerde yaşıyor bazı ipneler. Yoksa siz hala?
yaşamak yada yaşamamak kişinin kendi tercihidir. neden yaşamıyorsunuz gibi sorularla sorguya çekmek hakkımız değildir. ayrıca kadın cinsi cinsel anlamda kendi kendine yetebildiği kanıtlanmıştır, doğal olarak bir erkeğe ihtiyaçları yoktur bide böyle düşünün.
Soru-nlastırıldigi için.
aslında olmayandır.
(bkz: türkiyede kızlar neden cinsellik yaşamaz sanılır)
(bkz: Beyefendiye karı gönderelim)
adam yaşanmıyor sanıyor, hişt uyandırmayın.
(bkz: bunu okuyan kör oldu)
Hemen hemen doğru bi tespit. Yazarı da tebrik ederim bu kadar uğraş verip böyle açıklayıcı doğrucu bi yazı yazdığı için. Ama unutmayın ki müslüman bi toplumuz, bu toplumun içinde yaşıyoruz. Toplumu geçtik her birey kendisi için müslümandır. Sonuçta müslümansan ve senin dinin islamsa yediğin haltların sonunu hesaplayarak hareket etmen gerekir. Din değidiğimiz şey sadece günah ve sevaptan oluşacak kadar basit bi kavram değildir. Sadece kabul etmeliyiz ki aşırı cahil bi toplumda yaşıyoruz. Toplum dini bu açıdan ele alır. Böyle bi toplum böyle bi ilişkiyi de doğal olarak ayıplar, hor görür. Yapılması gereken topluma boyun eğmek falan değildir efendim cevabı kendinde aramaktır. Çünkü her insan kendinden sorumludur, kendisi için yaşar..
muhtemelen bir sorudur.

hanginiz evlenirken sizden önce başkasıyla sevişmiş bir kızla evlendiniz veya hanginiz evlenmeyi düşünüyor?

ablanıza, kız kardeşinize veya dul kalan annenize burada gösterdiğiniz sözüm ona modernliği gösterip cinsel hayatına saygı duyuyor?

bıraksanız da cinsel hayatımız hakkında kendi fikirlerimizi beyan edebilsek belki neden yaşamadığımızı anlamaya çabalarsınız.
valla kusura bakma ama geçen kızın teki otobüste sıkışıklık bahanesiyle parmak koydu. Erkeğim lan ben. Nasıl koydu ama içimde hissettim.
bende hiç yaşamadım ben kızmı oluyorum şimdi.*