bugün

Malesef üzücü ama bir o kadarda gerçek bir durumla karşı karşıyayız...

Sözde "atam izindeyiz" diyip atatürk ün ilke ve inkilaplarıyla hiçbir alakası olmayan, onun açtığı yolda gösterdiği hedefe gitmeyen bir toplulukla karşı karşıyayız.

Atatürk ün bu ülke için yaptıkları gayet net ki ben dahi atatürk ü sevmediğim halde ona saygı duyorum ve nankörlük etmiyorum. Fakat birileri illa ki gözümüze gözümüze sokuyor. Sürekli bir ilahlaştırma çabası, sürekli atatürk olmasa olmazdık, atatürk olmasa baban belli olmaz, yok ingiliz olurduk vs..

Arkadaşlar geçin bunları şu kelimeleri bile söylerken aslında dolaylı yoldan şirk koştuğunuzun farkında mısınız.? Olmasaydın olmazdık nedir ya atatürk tanrı mı... Rahat olun atatürk olmasa biz yine olurduk bu millet doğuyu kazım karabekirle antepi, urfayı, maraşı kendi halkıyla müdafa etmişse emin olun ki aramızdan yine birileri çıkar yunan döllerini ege ye döker batıyıda müdafa ederdik.

Benden kemalistlere tavsiye; sosyal paylaşım sitelerinde, bugün atatürk ü anmak isterseniz kullandığınız dile mümkün olduğunca özen gösteriniz. "Olmasaydın olmazdık" diyeciğinize "özlemle anıyoruz" diyin ya da madem onu anmak istiyorsunuz açın bir yasin-i şerif okuyun.
%100'ümle katıldığım önerme. atatürk nefretinin sebebi zinhar kemlistlerdir.
On numara olmuş bir önermedir.
dincilerden de Kemalistlerden de nefret ediyoruz.