bugün

devletin zamanında kullandığı ye$il ku$ak kozunun elinde patlaması durumu. $aka gibi gelen ama gerçek amaçlarının bu olduğu, underground cemaat evlerinde dola$an dü$üncedir. ki herkes biliyor ki, polisinden tut askerine kadar ye$il yapılanma bataklığında bu ülke.
Komünizm gelmesi kadar uzak bi sistem .
pek mümkün değildir. bu şeriatı getirecek denilen adamlar şeriatı görse kaçacak delik ararlar. onlar işlerine gelecek kadarı kullanacaklardır, biz de baskı altında kalacağız.
zor gibi görünse de olabilite olma ihtimal yüzdesi çok yüksek konudur. ülkenin yüzde doksan beşi zaten namaz kılıyor geri kalan yüzde beşlik kısımda bizlere uyar.
Nerde kaldı ulan bu şeriat. 96 da gelcek diyorlardı, 2001 de kesin gelcek diyorlardı, 2003 kesin yüzde 100 gelcek diyorlardı, 2007’de garanti gelecek diyorlardı,

her seçimden sonda gelecek diyorsunuz, gelmiyor.
Anlaşılan naz yapıyor.

Şeriatım gel artık.
Şu saatten sonra gelmeyeceği gün gibi aşikar.
O ihtimal yok petrol yok doğalgaz yok finanse edemezsin %10 Bi kesim hayal kuruyor sadece.
gelse çok iyi olurdu

hırsızın eli

tecavüzcünün s2

oohh misss

şu ateist halimle şeriat ister oldum.
Millet uzayda yumurta kurmayı planlıyor bizimkilerin gözü tavuğun g..de
soysuzların güya islam adına arap olma isteğidir.

ne severlermiş arabın mübarek götünü soysuzlar.

ulan hani islam evrenseldi. bu arapçılık ne .
Yoldan yüz kişi çevirip sorsan, yirmi tanesi anca namaz kılıyordur. Onların da yarısının tek aktivitesi cuma namazidir.
Böyle birşeyin ihtimâli bile söz konusu olmasın diye siyasal islamcılar iş başına getirildi. 80 öncesi siyasal islamcılarda "bu iş partiyle falan olmaz" fikri az da olsa yaşıyordu. Şimdi şeriat gelse yeryüzünde fitne çıkardıkları için ilk kimden başlar sanıyorsunuz.
Zor dostum zor.