bugün

sadece müminleri değil, kafirlerin de rahat bir hayat sürmeye başlayacağı gündür.
şeriatın yaşandığı tüm ülkelerin pislik ve gericilik içinde yaşadığı düşünülürse, değil dünya liderliği, türkiye'yi bataklığa sürükleyecek; islamofaşistlerin hayalini kurmamaları gereken gün.
kimin getirdiğine bağlı olarak tavrımızın değişebileceği gün olmalıdır. cübbeli-cübbesiz-pensilvania'lı pensilvanyasız şalvarlı sarıklı efendili efendisiz olmak üzere tarikatçı, bağnaz adamların getirdiği şeriat olursa koşar adımlarla kaçılması gereken gün olacaktır. yok eğer, herhangi bir tarikatın içinde yakınında olmayan islam'ı sadece kur'an olarak gören kişilerin, ruhbanlardan arındırılmış bir şeriat getirdiği gün ise herkesin mutlu olacağı bir gün olacaktır.
felaketin geleceğidir.
aynen devam diyeceğimiz gün.
pasaportumu hazır hale sokup makedonya veyahut diğer vize istemeyen ülkelere uçak bileti alacağım gündür.
abd'nin tam anlamıyla sevineceği gündür. bkz arap baharı, müslüman kardeşler vs vs...
yok öyle bir dünya.
beyaz saray´dakilerin birbirlerine "gimme five" diyecekleri bi gün olacaktır. ama biraz zor gelir.
şizofren beyinlerin, rüyasından öteye gitmeyecek olan hadisedir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: hayal dünyasında yaşamak)
ümmet-i muhammed'in sokaklara döküleceği , her kesimden insanın birleşip ilâhiler söyleyeceği , câmilerden ezân sesi duyulduğu an bütün farklılıkların boşverilip herkesin saf tutacağı kutlu gündür efendim. tabiki moskof uşakları , yurdumuzda yapılanmış siyonist örgütler bu kutlu günün gelmesinden çekinmekte , tarihini ertelemek için çeşitli oyunlar oynamaktadırlar. olsun , kâfirler istemese de allah nurunu tamamlayacaktır inşaAllah.
(bkz: şeriatın kestiği parmak acımaz)
yakındır hemde çok yakın.
(bkz: türkiye nin din devletine doğru gidişi)
şeriat tam olarak gelmesede bazı şeyleri gelse fena olmaz. bizim köye bir hırsız dadandı. evlere bizlerden daha rahat girip çıkıyor. kanunda da öyle bir şey var ki herife malını paket yap ver yazmadığı kalıyor. hırsız yakalanıyor, dokunduğun zarar verdiğin an suçlusun. etesi gün serbest kalıyor. neymiş efendim topluma kazandırmaymış. topluma karışsalar neyse ama adamlar çığırından çıkmış. bu yüzden keseceksin iki tanesinin kolunu bakalım. orda hırsızlık oluyor mu bir daha. belki olur büyük yazmamak lazım ama bu kadar çığırından çıkılmaz.
gelecekte böyle bir günün olması mümkün değil. zira akp'nin kuruluşunu tamamladığı ikinci cumhuriyet'le birlikte toplumsal yaşam zaten giderek dinselleşmeye başladı. kapitalizmin istediği "modern köle"ler, ancak dinin etkisi arttırarak yaratılabilecek.

türkiye'ye şeriat tam olarak gelir belki, eğer bu ülkenin ilericileri güçlü bir püskürtme mücadelesi başlatamazsa. ama türkiye'de asla iran tipi bir abd karşıtı, emperyalizm karşıtı bir şeriat rejimi kurulamaz.
zira türkiye'de islamcılığın tarihi işbirlikçiliğin tarihidir.
bu muhabbeti buradan şuraya getirme olasılığınızı düşündüm.
-allah (cc) başımızdan akp'yi eksik etmesin.
şeriatten korkan müslümanların dolu olduğu bir ülkeye geldiğini görmenin çok zor olacağı gündür.

Ayrıca, azınlıkların hepsinin söz haklarının elinden alındığı güne denk gelecektir, ama islam adaleti bu hakları gene sağlayacaktır.
bolca kavram kargaşasına düşülen garip bir söylemdir "örn. (#16807390)"
şeriat gelmesi ya da gitmesi müslümanlığını yaşayabilen biri için anlamsızdır. işlerimize başlarken besmele çekeriz, namaz kılarız, oruç tutarız, hacca gideriz, elhamdülillah deriz, sübhanallah deriz, hem aklen hem kalben hem ameli olarak şeriat üzere yaşarız zaten. şeriat gelmesi ne demektir? nerden gelecek şeriat? gelmiş şeriat işte. yaşıyoruz asırlardır. sen neyi yaşıyosun pardon? başka bişey mi yaşıyosun? pembe dizi felan?

ha, eğer bahsettiğin şeriat, devletin idari kademelerine, evin arka odasında içine cin girmiş çıtır hatunları üfleyen sakallı denyoları getirmekse orada biraz dur.

sen her ne yaşıyosan, her neye ibadet ediyosan bilmiyorum ama, ben müslümanlığımı dolayısıyla şeriatimi çooook güzel yaşayabiliyorum.

biraz bi düşün bakalım.
bâzı komünistleri rahatsız eden gündür efendim.
çünkü onlar şeriâtı ; ' devlet makamlarına çıtır hatunlara üfleyen sakallıların getirilmesinden. ' ibâret saymaktadırlar.
lâkin onlara da kızılmaz. çünkü lâik düzen böyle gösterdi , ötekileştirdi şeriâtı..
ecdâdının kemikleri sızlıyor kemikleri..
kafana şeriat düşsün! denilesi gündür.
Herhalde şükür namazı kıldığımız gün olur.
Tüm hırsızların kolları kesilecektir umarım.