bugün

ya gelmezse gelmesin diyebileceğim durumdur.sözlükte bu konu konuşula konuşula artık boku çıktı.bırakın adam mezarında rahat uyusun.
ben de dahil tüm müslümanların en merak ettiği şey atatürk gelse, şu anda demokrasiden, insan haklarından bahseden sözde çağdaşların ne konuşacağıdır.

hadi gelsin atanız da bir seçim yapalım bakalım. kemal kılıçdaroğlundan 5 puan fazla alır en fazla. o da zamanında beyni yıkanmış 50 yaş üstü neden oy verdiğini dahi bilemeyen gruptan.
değil türkiye atatürk gibisi dünyaya gelmemiştir. binde bir çıkmıştır. o da bize vurmuştur. ne yazık kıymetini bilemiyoruz...
ahmaklıktır. insanlara atatürk olmayı değil; atatürk gibi düşünebilmeyi aşılayamayan öğretmenlerin suçudur.

Türkiye'ye içinde bulunduğu kötü ve zor zamanlardan kurtulması için bir adam gönderildi. Aynı şans iki kere verilmez. Bir halk aynı gerizekalılığı, geriliği seçiyorsa kaderine mahkumdur.

(bkz: yıllar geçtikçe geriye giden türkiye)
arkadaşlar neden bir Atatürk daha gelmesin ki ben bunu anlamıyorum yani biz bir Atatürk daha gelmeyecek diye(onun gibi düşünen bir lider) yükselen ve görev almaya başlayan vatan evlatlarının kafasına vuralım,yoluna taş koyalım.Bu cok ilkel bir yaklasım değil mi? Bırakın bu pısırıklığı,aşağılık psikolojisini, bırakın tabu oluşturmayı da insanlarımız Atatürk'ün düzeyine ulaşıp çıtayı daha yükseğe taşıyabileceklerine inansınlar.Yani arkadaşlar Atatürk'ü sevelim ama ona tapmayı bırakalım artık ve önümüze bakalım.