bugün

Yavşaklığın vücut bulmuş halidir

Başka yazacak birşey de yok bu barzolara.
görsel
gerçekleşemeyecek hayaldir.

Hafife almamak gerekir. Her şey bir hayal ile başlar.
komünist kızların bana bu hayali gözlerinden yaşlar akarak anlattığını duydum.
manyak bunlar, manyak.
gereksiz ve tehlikeli hatta ölümcül bir hayaldir.
solculuk yaparken, bir anda kendini "ırk temeline dayanan bir devlet kurma projesi" içinde buluvermektir.
(img:#920924)
Güldürür.
Diyelim oldu, Sonrası? Daeş am*nıza koymazmı? Az sonrasını da düşünün teröristler.
adı üstünde hayaldir.

oyun parkı mı lan burası, gidin az ötede oynayın.
Madem hizmet götürmüyorsunuz, 2016'ya girmek üzere olduğumuz şu günlerde 300 köyde elektrik yok. iktidarın hediye ettiği buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makinaları öylece bir köşeye bırakılmış duruyor. çalıştıracakları elektrik yok çünkü.

köprüler yetersiz. halk kelle koltukta kendi yaptıkları teleferiklerle seyahat ediyorlar.

bu denli ülkenin doğusuna hizmet götürmeyecekseniz oradaki halkı kendi kaderlerine mahküm bırakıyorsanız, hastanelere götürecek yol olmadığından karda kıyamette o insanlar hastane yollarında ölüyorlarsa kendinize benim sözümü dinleyeceksiniz, ben devletim diyemezsiniz.

vergi almaya gelince tamam fakat hizmetin "h" si gitmemiş. e o zamanda oradaki insanlar haklarını arayınca tü kaka diyemezsiniz.

bir haksızlık, bir zalimlik olduğu aşikâr.

madem o insanlara bakmıyorsunuz devlet olarak, o halde kendi kendilerini yönetmelerine izin vermek zorundasınız.
Hayalden ibarettir.
Türkiye topraklarında yaşayıp TC Kimliği taşıyıp yüzümüze gülüp arkamızdan konuşan tiplerin hayalidir. Türk - Kürt diye ayırmamak gerek Kürt diye algı yaratıldıgı insanlarımızında kandığı hadisedir.